MİTSO’DAN 4 MEVSİM İŞYERİNE HAYIRLI İŞLER
![MİTSO’DAN 4 MEVSİM İŞYERİNE HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/03/PHOTO-2020-03-11-17-54-42-1.jpg?fit=1600%2C1200&ssl=1)
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Halilbey Bulvarındaki üye işyerlerinden 4 Mevsim Cafe, Börek ve Kahvaltı evini ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Çamlıbelen ve Hüseyin Aykal; işyeri sahibi Muhammetcan Ölmez‘e oda faaliyetlerini anlattılar. Muhammetcan Ölmez‘in MİTSO’nun faaliyetleriyle ilgili önerilerini ve eleştirilerini de not eden MİTSO yönetimi Muhammetcan Ölmez’e hayırlı işler dileğinde bulundular.