![YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/yeni-yiliniz-kutlu-olsun.jpg?fit=448%2C298&ssl=1)
Dünyada birliği, birlikteliği, dostluk ve dayanışmayı daha çok özlediğimiz bir yılı geride bırakırken yeni yılda barışın, dostluğun ve kardeşlik duygularının egemen olduğu huzurlu, mutlu, umutlu, sağlıklı yeni bir yıl dileriz.
Enver TUNA Reşit ÖZER
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Milas Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı Meclis Başkanı
Benzer Konular
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bal – Ser’i ziyaret etti. Ziyarette, Milas OSB’nin son durumu hakkında bilgi veren Reşit Özer, “Milas
24.02.2018 10:34
0
Milas Ticaret ve Sanayi Odasının temmuz ayı olağan meclis toplantısında zeytin ve zeytinyağı üreticilerine “Bu yıl ürün bol olacak, şimdiden önlemimizi alalım” çağrısında bulunuldu. Toplantıda ayrıca odanın haziran ayı kati
28.07.2022 11:38
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Kırsal Kalkınma Destekleri 2021 – 2022 Yılı Başvuru Dönemi başladı. Başvurulara ilişkin uygulama rehberi de yayınlandı. 31 Ekim’de başlayan başvuru sürecinde son başvuru tarihi 21
03.11.2021 14:09
*KOSGEB ve MİTSO işbirliğinde düzenlenen yeni yılın ilk Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayanlara başarı belgeleri MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer verildi. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme
21.02.2018 15:02
* Muğla Veteriner Hekimler Odası, MİTSOyu ziyaret etti. Ziyarette hükümetin uyguladığı ithal et politikasının et fiyatlarını düşürmeyeceği ve ülkenin borcunu arttırmaktan başka bir işe yaramayacağı vurgulandı. * Muğla Veteriner Hekimler
06.08.2013 17:34
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Dörttepe Mahallesinde strafor malzemeden ambalaj kutuları ve dekorasyon malzemesi üretimi yapan Onay Ambalaj fabrikasını ziyaret etti. Onay Ambalaj İşyeri Yöneticisi Şeref Onay ve işyeri
21.02.2018 12:29