![ATAMIZI SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ…](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2021/11/d4151a1623ce702c5ce55e3e2e0bbc8c.jpg?fit=767%2C600&ssl=1)
UNUTTURAMAZ SENİ HİÇBİR ŞEY…
Kalbimizde sevgin sonsuza dek hiç bitmeyecek
Milas Ticaret ve Sanayi Odası
Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Yüksel Reşit Özer
Benzer Konular
Milas Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri, Milas zeytinyağına AB coğrafi işareti alınması üzerine TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmayla MİTSO’yu ve Milaslı zeytinyağı üreticilerini kutlayan İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun‘u ziyaret
20.01.2021 20:50
0
Ticaret Bakanlığı uzmanları Milas Ticaret ve Sanayi Odasının bazı üyelerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular. Bakanlık uzmanları MİTSO üyesi kültür balığı üretim ve ihraç eden bazı şirketleri, feldspat üreticisi ve
06.03.2019 16:14
“MİLAS DIŞARIDAN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL” Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Atik’i makamında ziyaret etti. Binbaşılığa terfi eden Mehmet Atik’i kutlayan MİTSO Yöneticileri
19.09.2013 13:43
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in daveti üzerine Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çoban‘ın da olduğu mahalle muhtarları MİTSO’da bir araya geldi. Muhtarlar, orman yangınına
23.08.2021 10:07
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, üyelerinin Milas’ın Karakaya mevkii ve Koru, Ekinambarı, Kemikler mahallelerindeki işyerlerini ziyaret ederek iyi işler dileğinde bulunurken odanın çalışmalarını projelerini ve hedeflerini anlattı. Üyelerin de
27.12.2017 12:18
Milas Ticaret ve Sanayi Odası’na yeni yılın ilk ziyaretini yapan CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan ve arkadaşları Milas zeytinyağına AB’den coğrafi işaret alınmasını ve yeni yılı kutladılar. CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan,
20.01.2021 20:45