![BAYRAMOĞLU GALERİYE HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/01/7-Bayramoğlu-Otomotiv.jpg?fit=1280%2C960&ssl=1)
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen; Bayramoğlu Otomotiv Galeri iş yerini ziyaret ederek oda çalışmalarını anlattılar. MİTSO Yöneticileri, iş yeri sahibi Mehmet Gel‘e Oda çalışmalarını anlattılar ve hayırlı işler dileğinde bulundular.
Benzer Konular
Milas Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Mehmet Kırkık, Genel Sekreter İsrafil Gürsoy, Yönetim Kurulu Üyesi Veli Ulaş ve Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Yücel, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı
22.11.2022 15:56
0
*Bu yıl ikincisi yapılan Zeytin Hasat Şenliği’ne İstanbul basını da ilgi gösterdi. *Türk ve Yunan usta aşçılar bu yıl da şenliğe renk kattı. *Şenlik kapsamında yapılan mahalleler arası zeytinyağlı yemek
24.11.2015 15:49
“Yedi düevel”in işgaline uğramış, orduları dağıtılmış, silahlarına el koyulmuş bir ülkede, yokluk ve yoksulluk içinde, tüm mazlum milletlere örnek olacak bir bağımsızlık savaşı başlatan ve tarihte eşi benzeri görülmemiz
30.08.2019 08:30
Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Mürsel Alban; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve CHP Milas İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya ve partililerle birlikte Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı
26.04.2022 17:06
Üyelerini ve işyerlerini ziyaret için Ören’e giden Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Haluk Otel’ ziyaret ettiler. Haluk Otel sahibi Mehmet Özçelik ile bir süre sohbet eden MİTSO Yönetim Kurulu
19.10.2017 17:16
Şekerbank Milas Şube Müdiresi Pınar Top Mavili ile bankanın Portföy Yöneticisi Enise Soykan, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e yeni yıl kutlama ziyaretinde buldular. Yeni yıl ile ilgili iyi dileklerini
03.01.2018 12:34