DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


İSTANBUL’DAKİ MUĞLALILARIN DERNEĞİ MİTSO’DA…

İSTANBUL’DAKİ MUĞLALILARIN DERNEĞİ MİTSO’DA…
14.07.2022 15:16
0
A+
A-

 

İstanbul’da yaşayan Muğlalılar tarafından kurulan Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği yöneticileri Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek derneklerinin çalışmalarını anlattılar.

Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ertürk,Başkan Yardımcısı Nimet Velioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Şener ve Seçil Günay Avcı ile derneğin önceki Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kırbaş; amaçlarının Muğla ilini tarihiyle, doğal ve kültürel zenginlikleriyle tanıtmak, Muğla’nın ilçeleri arasında yakınlaşmayı sağlamak olduğunu ifade ettiler. Dernek olarak Muğlalı öğrencileri burs desteği sağladıklarını da anlatan dernek yöneticiler ziyaret sırasında Reşit Özer’e üç kitap armağan ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Muğla İl ve İlçeleri Kültür ve Tanıtım Derneği yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek dernek başkanı Mustafa Ertürk’e üzerinde Euromos antik kentinin bir fotoğrafı olan bir anı tabağı armağan etti.Özer, dernek yöneticilerine MİTSO’nun tanıtımı için yaptıkları çalışmaları da anlatarak “Milas ürünlerini tanıtmak için fuarlara katılıyoruz. En son İstanbul’daki fuarda Milas’ın zeytinyağını ve zeytinini tanıttık. Fuarlar, ürünlerimizin tanıtımında etkili oluyor” dedi.

 

Yazı detayını buraya yazınız