DOLAR
32,5004
EURO
34,6901
ALTIN
2.496,45
BIST
9.693,46


KEMİKLER DERNEĞİ MİTSO’DA MİLAS İÇİN ELBİRLİĞİYLE

KEMİKLER DERNEĞİ MİTSO’DA MİLAS İÇİN ELBİRLİĞİYLE
08.09.2021 21:47
0
A+
A-

Kemikler Mahallesi Kalkındırma, Güzelleştirme, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek derneklerinin amaçlarını ve çalışmalarını anlattı.  

Dernek Başkanı Kazım Bayındır, Sayman Üye Hüseyin Bilge, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Bodur, Ersoy Ilgın ve Esat Bodur, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i ziyaret ettiler. Derneklerinin, Kemikler mahallesini geliştirmek, mahalle halkı arasında yardımlaşma ve dayanışma duygusunu arttırmak amacıyla kurulduğunu anlatan Dernek Başkanı Kazım Bayındır, Milas’ı gelişimine katkı sağlayacak her türlü projede görev almaya hazır olduklarını ifade etti. 

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Dernek Başkanı Kazım Bayındır ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. MİTSO’nun Milas’ın zeytin ve zeytinyağından bala, halıdan balığa kadar ürünlerine sahip çıktığını ve bunların tanıtımı için çaba gösterdiğini ifade ederek “Milas bizim ortak değerimiz. Milaslılar olarak, odalar, dernekler olarak Milas’ı daha da geliştirmek ve tanıtmak için hep birlikte çalışmalıyız. El birliğiyle güzel işler yapacağımıza inanıyorum.  Derneğinize ve yönetim kurulu olarak sizlere başarılar diliyorum” dedi.