![KOBİLERDE KOÇLUK EĞİTİMİ](https://mitso.org.tr/y/wp-content/uploads/2018/03/Bos-Manset.jpg)
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi tarafından Erasmus + Programına sunulan ve kabul gören proje kapsamında 18.05.2016 Çarşamba günü MUĞLA TİCARET VE SANAYİ ODASI Hizmet Binasında 1 gün sürecek “KOBİ’lerde Koçluk Eğitimi” organize etmiştir. Programın detayları aşağıdaki linkte bulunmaktadır.
http://www.mutso.org.tr/duyuru_detay.php?id=544
Benzer Konular
*MİTSO Yönetimi, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret ederek yeniden seçilen Oda Başkanı Celal Devrim’i kutladı. *MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas’ta Odalar arasındaki birlikteliğin dışarıdan kıskanıldığını belirterek “Bunun
19.02.2018 15:28
0
TOBB üyesi Muğla oda ve borsa başkanları, Muğla Valisi Orhan Tavlı’nın daveti ile bir araya geldi. Mula S. Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek’in de katıldığı toplantıda Muğla
17.01.2022 10:43
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ile Genç Girişimciler Kurulunun Muğla İl İcra Komitelerinin seçimleri yapıldı. Muğla İl Kadın Girişimciler Komitesinin başkanlığına Mehtap Şeniz Çahan, Genç Girişimciler İcra Komitesinin başkanlığına ise Mehmet
11.03.2019 17:17
18-21 Mayıs tarihleri arasında DR. Mimar Kadir Topbaş Gösteri Merkezinde düzenlenen 3.İstanbul Peynir ve Zeytin Fuarında Türkiye’nin ilk ve tek coğrafi işaretli zeytinyağı olan Milas Zeytin Yağını ve başvurusu şuan
18.05.2023 16:08
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş tarafından düzenlenen çeşitli mesleklerde yapılan teorik ve uygulamalı sınavlarda başarılı olanlara belgeleri MİTSO’da düzenlenen törenle verildi. Sınavda başarılı olanlara
26.09.2017 17:31
Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Nurol Paskal, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Mustafa Sezgin, Milas Ticaret ve Sanayi Odası
02.11.2022 10:58