DOLAR
33,0580
EURO
36,0954
ALTIN
2.571,95
BIST
11.064,85


MHP, MİTSO’YU ZİYARET ETTİ

MHP, MİTSO’YU ZİYARET ETTİ
26.03.2015 15:00
0
A+
A-

MHP Milas İlçe Yönetimi ve partinin Muğla Milletvekili Aday Adayı Dr. Hacı Çelik, MİTSO’yu ziyaret ettiler. Bir süre önce MİTSO yönetiminin yaptığı ziyarete karşılık bir iadeyi ziyarette bulunan MHP ilçe yöneticileri, partilerinin Muğla milletvekili aday adaylarından Dr. Hacı Çelik’i de tanıttılar.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Çamlıbelen’e yaklaşan seçimlerle ilgili partilerinin görüşlerini de anlatan MHP İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ülke ekonomisinin hızla tüketim ekonomisine doğru gittiğini söyledi. Çayırlı “Başkaları üretiyor, biz tüketiyoruz.  Üretim ekonomisine önem vermemiz gerekiyor. Üretim ekonomisi devlet politikası olmalı” dedi.

MHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Dr. Hacı Çelik de MİTSO yöneticilerine kendisini tanıtarak “Türkiye ekonomisi iyi gitmiyor. Sıkıntı büyük. Köylere gittik, gördük; ekonomi çok kötü” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, MHP yöneticilerine iadeyi ziyaretleri için teşekkür etti. MİTSO’nun çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Reşit Özer, Milas halılarının yaşatılması için çaba gösterdiklerini belirterek “Milas halıları yok olmasın istiyoruz. Bunun için Sümer Holding’den Milas halılarının coğrafi işaret menşei belgesini almaya çalışıyoruz. Halılarımızı gittiğimiz fuarlarda tanıtmaya gayret ediyoruz. Yöremize özgü bu güzel kültür değerimizi yaşatmak istiyoruz” dedi. Milas’ın modern bir fuar alanına ihtiyaç duyduğunu da anlatan Reşit Özer “Bu konuda herkesin desteğini istiyoruz. Eğer Milas’a güzel, modern bir fuar alanı kazandırabilirsek burada pek çok fuarlar düzenlemek mümkün olur” diye konuştu.

IMG_5494 IMG_5491