DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58










MİLAS, MİLLİYET EGE’DE BİR TAM SAYFA…

MİLAS, MİLLİYET EGE’DE BİR TAM SAYFA…
25.11.2019 17:40
0
A+
A-

Milliyet gazetesinin Ege ekinde Milas’a tam sayfa yer verildi. Milliyet Ege’nin Sorumlu Yazı işleri Müdürü Aslı Öktener‘in Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile yaptığı röportajlar 25 Kasım tarihli Milliyet Ege’nin ilk sayfasında, gazetenin başlığı altında ve sayfanın tam ortasında “Milas’ta El Ele” başlığıyla yer aldı. Ana başlık altında ise “Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile MİTSO Başkanı Reşit Özer, Milas’ta tarihi ayağa kaldırmak için var güçleriyle çalışıyor” diye yazıldı.

            Milliyet Ege Sorumlu Yazıişleri Müdürü Aslı Öktener‘in Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve MİTSO Yönetim kurulu Başkanı Reşit Özer ile yaptığı “Milas’ta El Ele” başlığı ile ilk sayfadan girişi yapılan röportaj 5. sayfada tam sayfa olarak yayınlandı. Sayfanın yukarıdan aşağıya ilk yarısında Aslı Öktener‘in MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile yaptığı röportaj yayınlanırken yukarıdan sayfanın yukarıdan aşağıya ikinci yarısında ise Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile yapılan röportaj yer aldı.

            Röportajda, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas zeytinyağına AB’den coğrafi işaret için yaptıkları çalışmaları anlatarak AB’den alınacak coğrafi işaret ile ihracatın daha da artacağını ifade etti.

            Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat‘ın röportajında ise Bodrum’da bir doymuşluk olduğunu belirterek “İnsanlar yavaş yavaş bu tarafa doğru geliyor. Doğal ve kültürel değerlerimizi koruyup Milas’ı ön plana çıkaracağız” şeklindeki ifadesi yer aldı.