DOLAR
32,5000
EURO
34,6434
ALTIN
2.434,59
BIST
9.645,02


MİTSO, ANADOLUBANK’TA…

MİTSO, ANADOLUBANK’TA…
08.11.2019 15:49
0
A+
A-

*Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Anadolubank’ın Milas Şubesinin yeni müdürü Güven Daştan’ı ziyaret ederek kutladı.

            Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Anadolubank’ın Milas Şubesinin yeni Müdürü Güven Daştan‘ı ziyaret ederek kutladı ve yeni görevinde başarılar diledi.

            MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Üyesi Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen,  Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Eliş ve Hüseyin Aykal; Anadolubank’ın Milas Şubesi müdürlüğüne bir süre önce atanan Güven Daştan’ı ziyaret ederek kutladılar ve yeni görevinde başarılar dilediler. Anadolubank Milas Şubesinin yeni Müdürü Güven Daştan ve Yardımcısı Elyasa Uysal‘ MİTSO yöneticilerinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek her zaman MİTSO ve MİTSO üyeleriyle çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade ettiler. Ziyaret sırasında Milas’taki ekonomik gelişmeler de değerlendirilirken MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, yeni Şube Müdürü Güven Daştan’dan MİTSO üyelerine bankacılıkla ilgili başvurularında öncelik tanınmasını istedi. Anadolubank Milas Şube Müdürü Güven Daştan da MİTSO üyeleriyle iyi ilişkiler içinde olduklarını belirterek bu ilişkileri daha da geliştirmek istediklerini ifade etti.