DOLAR
33,0529
EURO
36,1193
ALTIN
2.563,92
BIST
11.064,85


MİTSO, Milas’ın yeni Emniyet Müdürü Erman Akkaya’yı ziyaret ederek kutladı. “HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”

MİTSO, Milas’ın yeni Emniyet Müdürü Erman Akkaya’yı ziyaret ederek kutladı.   “HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”
08.11.2019 15:00
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Milas İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanarak görevine başlayan Erman Akkaya‘yı ziyaret ederek kutladı ve yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaret sırasında Milas’ı çeşitli yönleriyle tanıtan MİTSO yöneticileri, “Emniyet Müdürlüğümüze her zaman destek olmaya hazırız” mesajı verdi.

            MİTSO yönetimi, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atanan Turgay Ava‘nın yerine Milas İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen Erman Akkaya‘yı ziyaret ederek kutladı ve yeni görevinde başarılar dileğinde bulundu. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Aykal ve Ömer Eliş‘ten oluşan MİTSO heyeti, yeni Emniyet Müdürü Erman Akkaya‘ya Milas’ı çeşitli yönleriyle tanıttılar. MİTSO olarak bugüne dek İlçe Emniyet Müdürlüğüne hep destek olduklarını belirten MİTSO yöneticileri, bundan sonra da gereken desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler. MİTSO Yöneticileri, Milas’ın yeni Emniyet Müdürü Erman Akkaya’ya yeni görevinde başarılar dileyerek kutladılar.

            Milas İlçe Emniyet Müdürü Erman Akkaya da 1997 / 2010 yılları arasında Ankara’da, 2010 / 2012 yılları arasında ise Şırnak’ta görev yaptığını ve 2012 yılında Muğla’ya atandığını belirterek Muğla’da Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü, Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürü, Çevik Kuvvet Şube Müdürü, Datça İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yaptıktan sonra Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini sürdürürken Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Milas İlçe Emniyet Müdürlüğüne atandığını ifade etti. MİTSO yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Milas İlçe Emniyet Müdürü Erman Akkaya “Görevimizi, personelimizle birlikte layıkıyla, en iyi şekilde yapmaya çalışacağız. İnşallah bizim için de, Milas için de hayırlısı olur” diye konuştu.