DOLAR
33,0552
EURO
36,1033
ALTIN
2.565,05
BIST
11.064,85


MİTSO BU YIL DA İZMİR 9. OLIVETECH FUARI’NA OTOBÜS KALDIRACAK

MİTSO BU YIL DA İZMİR 9. OLIVETECH FUARI’NA OTOBÜS KALDIRACAK
17.01.2019 15:37
0
A+
A-

* MİTSO, İZFAŞ tarafından 06 / 09 Mart 2019 tarihleri arasında İzmir’de yapılacak 9. Olivtech “Zeytin, Zeytinyağı, Süt, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı’na gitmek isteyen Odanın ilgili meslek komitesi ve diğer üyeleri için otobüs kaldıracak.

 

            *06 Mart tarihinde, MİTSO’nun kaldıracağı otobüsle İzmir’deki fuara gitmek isteyenlerin adlarını 26 Ocak 2019 tarihine dek Odaya kaydettirmeleri gerekiyor.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bir kuruluşu olan İZFAŞ tarafından her yıl İzmir’de düzenlenmekte olan Olivtech Zeytin, Zeytinyağı, Süt, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı‘nın 9’uncusu bu yıl 06 / 09 Mart tarihleri arasında yapılacak. Türkiye’nin en  yeni, en modern ve en büyük fuar merkezi olan İzmir Fuar Alanının C holünde düzenlenecek fuar, saat 10.00 – 19.00 arasında açık olacak. Fuarda zeytin, zeytinyağı, fidan, süt ve süt ürünleri, tohum, gübre, şişe, kasa, bidon, diğer ambalaj ürünleri, üretim teknolojileri, saklama kapları ve analiz laboratuarları sergilenecek.

Geçen yıl 8’incisi düzenlenen Olivtech Fuarı, Türkiye içinde 48 ilden ve 31 yabancı ülkeden gelen 19 bin 501 yerli ve 1 509 yabancı profesyonel ziyaretçi tarafından ziyaret edilmişti. Bu yıl ise, fuara katılan firma ve ziyaretçi sayısında daha artış olacağı umuluyor.

Öte yandan MİTSO, İzmir Olivtech fuarlarına Odanın ilgili meslek komitesi üyeleriyle oda üyelerini ücretsiz olarak otobüsle götürüp getirme geleneğini bu yıl da sürdürecek. MİTSO, 06 / 09 Mart tarihleri arasında açık kalacak Olivtech Fuarı için 06 Mart tarihinde Oda binasının önünden, saat 09.00’da, yine ücretsiz olarak otobüs kaldıracak. İzmir 9. Olivtech Fuarı’na MİTSO’nun kaldıracağı otobüsle gitmek isteyen ilgili meslek komitesi üyeleriyle oda üyelerinin adlarını en geç 26 Ocak 2019 tarihine dek Odaya kaydettirmeleri gerekiyor.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, bu yıl 9’uncusu düzenlenecek İzmir Olivtech fuarının özellikle Milaslı zeytin ve zeytinyağı üreticileri için çok önemli olduğunu belirterek “Üreticilerimizin fuarda sergilenecek olan zeytin ve zeytinyağı ile ilgili modern makineleri, ürünler için hijyenik saklama kaplarını görmelerini istiyoruz. Bu sektördeki teknolojinin yeni ürünlerini fuarda tanımalarını arzu ediyoruz. Bu nedenle ilgili meslek komitesi üyeleriyle odamızın diğer üyelerini fuara katılmaya davet ediyorum. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da fuara gitmek isteyen üyelerimiz için yine ücretsiz otobüs kaldıracağız. Kaldıracağımız otobüs sayısını belirleyebilmek için Olivtech Fuarına gitmek isteyen üyelerimizin kayıtlarını şimdiden yaptırmaları gerekiyor” dedi.