DOLAR
32,5683
EURO
34,9050
ALTIN
2.421,27
BIST
10.391,89


MİTSO internet sayfası üzerinden Başkana mesaj gönderebilirsiniz

MİTSO internet sayfası üzerinden Başkana mesaj gönderebilirsiniz
06.08.2013 17:25
0
A+
A-

MİTSO’da gelişim ve değişim devam ediyor. Göreve geldikten sonra çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan MİTSO Başkanı Enver Tuna ve yönetim kurulu üyeleri artık üyelerine daha da yakın. Başkan Tuna’ya ulaşmak isteyen oda üyeleri www.mitso.org.tr adresinin sağ tarafında yer alan “Başkana Mesaj Gönder” bölümünü tıklayarak “Görüş, Öneri ve Mesaj”larını Başkana internet aracılığı ile iletebilecekler.

Oda üyeleri, oda yönetim kurulu, meclis üyeleri ve oda personellerine de site üzerinde yer alan e-posta adresleri sayesinde ulaşabilecekler. İsteyen oda üyelerimize de E-Posta Talep Formunudoldurmaları halinde,mitso.org.tr uzantılı e-posta adreslerini alabileceklerdir.

Oda üyelerine daha kaliteli ve daha hızlı hizmet sunabilmek için teknolojinin getirmiş olduğu tüm nimetlerden faydalanmaya çalıştıklarını belirten Başkan Tuna, “Dünyanın her yerinde internet aracılığı ile artık her türlü işlemler yapılıyor. Bizlerde oda olarak teknolojinin getirdiği tüm olanaklardan faydalanmaya çalışıyoruz. İşlerinin yoğunluğundan dolayı odamıza gelemeyen üyelerimizin bizlere internet ortamından da ulaşabilmeleri için çalışmalar yaptık. Üyelerimiz yaptığımız her türlü çalışma hakkındaki görüş ve önerilerini mesajları ile bizlere ulaştırabilecekler” dedi.

E-Posta Talep Formu İçin Linke Tıklayınız…
https://localhost/wp/epostatalep.asp