DOLAR
32,4903
EURO
34,8893
ALTIN
2.407,96
BIST
10.391,89


MİTSO, İYİ PARTİYE “HAYIRLI OLSUN” DEDİ “MİLAS’IN TANITIMI İÇİN HER FIRSATI DEĞERLENDİRİYORUZ”

MİTSO, İYİ PARTİYE “HAYIRLI OLSUN” DEDİ   “MİLAS’IN TANITIMI İÇİN HER FIRSATI DEĞERLENDİRİYORUZ”
02.03.2018 10:57
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, bir süre önce ilçemizde de kuruluşunu gerçekleştiren İYİ Parti’nin Milas İlçe Başkanlığını ziyaret etti. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Çamlıbelen; İYİ Parti’nin Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve partinin yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, ziyaret sırasında her ortamda Milas’ın tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerini tanıtmaya çalıştıklarını anlatarak “Atlas Global ve Pegasus Havayollarının dergilerinde Milas’ı tanıtan 5’er sayfalık yazıların yayınlanmasını sağladık. THY’nin dergisinde de yayınlanması için başvuruda bulunduk. Önümüzdeki günlerde THY dergisinde de Milas’ın tanıtım yazısının yayınlanmasını bekliyoruz. Ayrıca, PTT’ye Uzunyuva Hekatomnos lahitinin fotoğrafı olan bir pul bastırdık ve tanıtım amacıyla tüm posta gönderilerimizde bu pulu kullanıyoruz. Milas’ı ne kadar çok tanıtabilirsek o kadar çok turist gelmesini sağlayabiliriz. Gelecek her turist de Milas ekonomisine, esnafına, tüccarına katkı sağlar” dedi.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı da MİTSO Yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek “MİTSO’nun çalışmalarını takdir ediyoruz. Çok önemli, başarılı çalışmalar yapıyorsunuz. Sizi kutlarız. Milas’a katkılarınız nedeniyle de ayrıca teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz” diye konuştu.