DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MİTSO, KIRDAĞ İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞİRKETİNDE…

MİTSO, KIRDAĞ İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞİRKETİNDE…
04.03.2022 17:30
0
A+
A-

Üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen, çözüm önerilerini çözüm üretmek üzere ilgili makamlara sunmak amacıyla not eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Güllük bölgesindeki işyerlerini ziyaret etti.  

             MİTSO yöneticileri Güllük bölgesindeki işyerlerinden Kırdağ İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Behçet Kırdağ’ı Güllük’te, bir süre önce satın aldığı ve restorasyonunu sürdürdüğü Roseria Beach Resort turizm tesisinde ziyaret ettiler. Yeni tesisi için Behçet Kırdağ‘a hayırlı olsun dileğinde bulunan ve kolaylıklar dileyen MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Aykal,  MİTSO Meclis Katibi Yasin Erol,  Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu ve Odanın Sanayi Müdürü Haldun Bayram, Kırdağ’a yeni tesisinde turizm sezonunun da hayırlı ve bereketli geçmesini dilediler ve Güllük’e çok önemli bir turizm tesisi kazandırmakta olduğu için kendisine teşekkür ettiler.

Kırdağ İnşaat Ltd. Şirketinin sahibi ve yöneticisi Behçet Kırdağ da yeni satın aldıkları oteldeki restorasyon işlerinin kısa sürede bitirileceğini ve tesisin turizm sezonuna yetiştirileceğini ifade etti ve ziyaretleri nedeniyle MİTSO Yöneticilerine teşekkür etti.

 

Yazı detayını buraya yazınız