DOLAR
32,6437
EURO
34,9449
ALTIN
2.434,70
BIST
10.530,43


MİTSO SİNEMAYA GÖTÜRDÜ…

MİTSO SİNEMAYA GÖTÜRDÜ…
03.04.2015 17:02
0
A+
A-

*T.C. Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Milas M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalmakta olan bireyleri MİTSO, Pomelon Alışveriş Merkezi’ndeki Cine Pomelon sinemasına götürdü.

  1. C. Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Milas M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalmakta olan ve bakım ve rehabilitasyonları yapılmakta olan bireyleri Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Pomelon Alışveriş Merkezi’ndeki Cine Pomelon sinemasına götürerek çizgi film izlemelerini sağladı. Bakım Merkezi Müdürü Metin Kaya ve görevli öğretmenleriyle birlikte Pomelon Alışveriş Merkezi’ne gelen Bakım Merkezi sakinleri sinema filmini büyük bir ilgiyle izlediler.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, sık sık Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin sakinleriyle buluştuklarını ve ellerinden geldiği kadar onları mutlu etmeye çalıştıklarını belirterek “Bu kez onları sinemaya götürdük. Pomelon Alışveriş Merkezi Yöneticisi Sayın Yiğit Taban ve Cine Pomelon işletmecisi Sayın İrfan Salar önerimizi büyük bir memnuniyetle karşıladılar ve hiçbir ücret talep etmediler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin sakinleri için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Yakında onları geziye de götüreceğiz” diye konuştu.

 

IMG_5640 IMG_5642