DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


MİTSO üyeleri de davetli: BODRUM’DA FARKLI FİKİRLER, RENKLİ ORGANİZASYONLARLA BULUŞTURULACAK!

MİTSO üyeleri de davetli: BODRUM’DA FARKLI FİKİRLER, RENKLİ ORGANİZASYONLARLA BULUŞTURULACAK!
12.10.2022 12:52
0
A+
A-

*BESİAD-GESİFED 9. İş İnsanları Zirvesi 27 / 29 Ekim’de Bodrum – Turgutreis /Akçabük’te yapılacak.

 

Bodrum Esnaf Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BESİAD) tarafından Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) işbirliği ile Bodrum’da İş İnsanları Zirvesi düzenleniyor. 27 / 28 / 29 Ekim tarihlerinde Bodrum’un Turgutreis Akçabük mahallesinde bu yıl 9’uncu kez düzenlenecek etkinlikte “farklı fikirlerin renkli organizasyon ve sunumlarla buluşması ve sektörün öncü isimlerinin projeksiyonlarıyla katılımcıların ufuklarının genişletilmesi hedefleniyor.

MİTSO’yu da davet ettiler.

BESİAD Yönetim Kurulu Başkan Neslihan Nazlıoğlu ile Yönetim Kurulu üyesi Şemsi Ozan;  Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i ziyaret ederek  9. BESİAD – GESİFED İş İnsanları Zirvesi‘ne davet ettiler. Bodrum ve Milas ekonomisinin birbirini tamamlayan bir bütün olduğunu belirten BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Nazlıoğlu “Farklı fikirleri buluşturmayı amaçladığımız etkinliğimizde sizi ve Milaslı iş insanlarını da aramızda görmek istiyoruz” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür ederek “Biz de Milas / Bodrum ayrımı yapmıyoruz. İki komşu ilçemiz tarihten günümüzü hep yakın bir işbirliği içinde olmuşlardır. Biz de Milaslı ve Bodrumlu iş insanları olarak elbette bu ilişkileri sürdürmek hatta daha da geliştirmek isteriz. Etkinliğinizi destekliyoruz. Burada ortaya koyulacak fikirlerin Milas ve Bodrum ekonomisine çok olumlu katkıları olacaktır” diye konuştu ve etkinlik nedeniyle BESİAD yöneticilerine kolaylıklar ve başarılar diledi.

 

Yazı detayını buraya yazınız