DOLAR
33,0568
EURO
36,0294
ALTIN
2.551,94
BIST
11.136,43


CHP Muğla Milletvekili Adayı Suat Özcan MİTSO’da…

CHP Muğla Milletvekili Adayı Suat Özcan MİTSO’da…
21.06.2018 17:03
0
A+
A-

MECLİS’TE 4 VEYA 5 MİLASLI MİLLETVEKİLİ OLABİLİR

*24 Haziran seçimlerinde CHP’den ikinci sıra milletvekili adayı olan Suat Özcan, MİTSO’yu ziyaret ederek partisinin seçim vaatlerini ve seçilirse kendisinin yapacaklarını anlattı.

*MİTSO’yu ziyaret eden CHP’liler, 24 Haziran seçimlerinde farklı partilerde Milaslı 7 milletvekili adayının olduğunu ve bunların 4 veya 5’inin seçilme şansı bulunduğunu belirterek bu durumun Milas için büyük bir şans olduğunu ifade ettiler.

 

24 Haziran  2018, Pazar günü yapılacak milletvekilliği seçiminde CHP’nin Muğla ikinci sıra milletvekili adayı olan Suat Özcan; Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz ve partinin İlçe Eğitim Sekreteri Mehmet Yaşar Yiğit ile birlikte Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek partilerinin seçim vaatlerini anlattılar ve destek istediler. CHP’liler, farklı partilerden Milaslı 7 milletvekili adayı olduğunu ve bunlardan 4 veya 5’inin seçilebilecek durumda olduğunu belirterek bu durumun Milas için büyük bir şans olduğunu ifade ettiler.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Üyesi Soner Çamlıbelen ile bir süre görüşen CHP Muğla Milletvekili Adayı Suat Özcan ve arkadaşları, 24 Haziran seçimlerine ilişkin olarak partilerinin vaatlerini anlattılar. CHP İlçe Eğitim Sekreteri Mehmet Yaşar Yiğit, 24 Haziran seçimlerinde Milas’ın farklı partilerden 7 milletvekili adayı olduğunu belirterek bu seçimlerin Milas için de bir şans olduğunu ifade etti. CHP’liler, partilerinin 4’üncü sıra milletvekili adayı Süleyman Girgin‘in 5 yaşındayken Milas’a geldiğini yıllarca Milas’ta yaşadığını, CHP’nin birinci sıra adayı  Mürsel Alban’ın da Milas’ta yıllarca müteahhitlik yapmış olduğunu belirterek “Süleyman Girgin de, Mürsel Alban da Milaslı sayılırlar. Diğer partilerde de Milaslı adaylar var. Bu seçimlerde Milas’ın Mecliste dört, beş milletvekili olabilir. Bu Milas için büyük şanstır” diye konuştular.

CHP Muğla Milletvekili Adayı Suat Özcan kendisinin emekli öğretmen olduğunu ve CHP’de 9 buçuk yıl ilçe başkanlığı yaptığını anlatarak “Beni tanıyorsunuz. Bugüne kadar Milas için nasıl hizmet verdiysem, bugünden sonra da aynı şekilde devam edeceğim. Duruşumuz değişmeyecek. Yine aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim” dedi ve 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemini vurgulayarak partisinin seçim vaatlerini anlattı.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel de partilerin seçilebilecek sıralarında Milaslı adayların olmasının önemini belirterek “Milas’ın ne kadar önemli bir ilçe olduğu Milletvekili aday listelerinde bir kez daha ortaya çıktı. Bu Milas için çok sevindirici bir durum ve büyük bir avantaj. Seçimin ülkemize ve Milas’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de, CHP Muğla Milletvekili Adayı Suat Özcan ve beraberindekilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Hepimiz Milas için uğraşıyoruz. Milas için bir şeyler yapmak istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. Meclis’te Milaslı Milletvekillerinin olması bizi sevindirir. Bizim pek çok projemiz var. Bu projelerin gerçekleşmesi için Meclis’te Milaslı milletvekillerimizin olmasını elbette isteriz” dedi ve başarılar diledi.