DOLAR
33,0413
EURO
35,9402
ALTIN
2.546,09
BIST
11.156,20


MİTSO Yönetimi Üye Ziyaretlerinde

MİTSO Yönetimi Üye Ziyaretlerinde
06.08.2013 17:35
0
A+
A-

* MİTSO Yönetimi üyelerinin sorunlarını öğrenmek, istek ve önerilerini almak amacıyla üye ziyaretleri yapıyor.
* MİTSO Yönetimi üye ziyaretlerinin yeni yılda da yoğunlaşarak süreceğini bildirdi.
MİTSO Yönetimi, üyelerinin sorunlarını öğrenmek, istek ve önerileri almak amacıyla üyelerini ziyaret ediyor. Yönetim, yeni yılda üye ziyaretlerinin artarak süreceğini bildirdi. MİTSO üyeleri ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirirken oda yönetimi de daha aktif bir yönetim anlayışıyla sorunları yerinde belirlemeyi ve çözüm yollarını üyelerle birlikte araştırmayı hedeflediklerini belirttiler.

MİTSO Yönetimi üyeleriyle ilişkilerini daha da geliştirmek, üyelerinin sorunlarını yerinde saptamak, çözüm yollarını yerinde araştırmak, üyelerinin istek, görüş ve önerilerini almak amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 2010 yılının sonlarına doğru üye ziyaretlerini yoğunlaştıran MİTSO Yönetimi, yeni yılda da daha yoğun bir şekilde bu ziyaretleri sürdürmeyi amaçlıyor. Son olarak Akyol köyündeki ve Kocakışla Köyü yakınlarındaki oda üyelerini ziyaret eden Oda Meclisi Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ve Yönetim Kurulu Üyeleri, üyelerin gösterdiği ilgiden memnun kaldılar. Oda üyeleri de yönetimin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirlerken bu tür ziyaretlerin sık sık yinelenmesi gerektiğini vurguladılar. Üyeler, son günlerde oda yönetimi tarafından düzenlenen AB fonlarından yararlanabilme ve GEKA’dan hibe alabilme konulu konferansların bundan sonra da sürmesini dile getirdiler. Üyeler ayrıca oda yönetimi tarafından gündeme taşınan Denizli – Yatağan – Milas – Güllük demiryolu konusunun son derecede önemli olduğunu, oda yönetiminin bunu gündeme taşıyarak çok önemli bir iş başardığını söylediler. Üyeler, İŞKUR İl Müdürlüğü ile yapılan protokol gereği kurumla olan işlerini Muğla’ya gitmeye gerek kalmadan MİTSO’da yapabilecek olmalarının çok yararlı bir iş olduğunu vurguladılar.

MİTSO Meclis Başkanı Reşit Özer, Oda yönetimi olarak uyum içinde çalışmalarını sürdürdüklerini ve ortak akılla odanın bundan sonra da üyeleriyle daha yakından iletişim kurmak amacıyla çalışmalarını sürdüreceklerini bildirdi.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna da her zaman oda üyeleriyle yakın bir diyalog içinde olmayı amaçladıklarını belirterek “Üyelerimize ne kadar yakın olursak, üyelerimizle ne kadar yakın bir diyalog içinde olursak kendimizi o kadar başarılı olmuş hissederiz. Üyelerimizin desteği ve güveniyle, önerileriyle pek çok konuda oda ve Milas olarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Yeni yılda da üyelerimizle daha yakın bir iletişim içinde olmayı amaçlıyoruz” dedi.