DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


MİTSO’DA MAZBATALAR ALINDI, SEÇİM SÜRECİ SONA ERDİ.

MİTSO’DA MAZBATALAR ALINDI, SEÇİM SÜRECİ SONA ERDİ.
10.10.2022 16:55
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odasındaki seçim süreci, seçilenlerin İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından seçim mazbatalarını almasıyla birlikte sona erdi. Böylece MİTSO’da Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ile Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer tarafından oluşturulan meslek komiteleri, meclis, yönetim kurulu, disiplin kurulu, genel kurul delegelerinin seçildikleri seçim süreci itirazsız bir şekilde kesinleşmiş oldu.

MİTSO’da seçim süreci seçilenlerin mazbatalarını almalarıyla birlikte sona erdi. MİTSO’nun 3 Ekim’de İlçe Seçim Kurulu tarafından yapılan meslek komiteleri ve meclis seçimine bir günlük itiraz süresi içinde itiraz eden olmayınca seçim sonuçları kesinleşmişti. Yine aynı şekilde 6 Ekimde yine İlçe Seçim Kurulu tarafından yapılan meclis başkanı, yönetim kurulu, disiplin kurulu, genel kurul delegeleri seçimlerine de bir günlük süre içinde itiraz eden çıkmadı. Seçim sürecini ve seçim tutanaklarını inceleyen İlçe Seçim Kurulu başkanlığı seçim sonuçlarını onayladı. Bunun üzerine Milas İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına başvuran MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim İbrahim Uyanık ve İlçe Seçim Kurulu Müdürü Gündüz Polat‘tan aldılar.

Milas İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim İbrahim Uyanık, seçim süreci içinde itiraz sürelerinde hiçbir itiraz eden olmadığını ve böylece seçim sonuçlarının kesinleşmiş olduğunu belirterek MİTSO yöneticilerine seçim mazbatalarını teslim etti ve hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Yazı detayını buraya yazınız