DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


MİLAS eski kaymakamı Ayhan Boyacı MİTSO’da… “MİLAS’TA ZEYTİNCİLİK EMİN ELLERDE…

MİLAS eski kaymakamı Ayhan Boyacı MİTSO’da… “MİLAS’TA ZEYTİNCİLİK EMİN ELLERDE…
07.10.2022 15:56
0
A+
A-

Milas’ta 3 Ekim 1995 ile 22 Ekim 2001 tarihleri arasında görev yapan ilçe kaymakamı Ayhan Boyacı Milas Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek yeniden seçilen MİTSO yöneticilerini kutladı ve yeni görev döneminde başarılar diledi.

Görev yaptığı dönemde Milas Kaymakamlığında görev yapan bazı çalışanlar ve bazı muhtarlarla birlikte MİTSO’yu ziyaret eden eski kaymakam Ayhan Boyacı “Milas’ı her zaman yakından takip ediyorum. Zeytinyağında çok güzel bir başarı elde ettiniz. Sizler sayesinde Milas’ta zeytincilik emin ellerde. AB coğrafi işareti alarak çok önemli bir başarı elde ettiniz. Daha birçok başarılı hizmetler yapacağınıza inanıyorum ve sizlere yürekten başarılar diliyorum” diye konuştu.

Milas eski kaymakamı Ayhan Boyacı‘yı MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu ile Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen karşıladılar. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ve Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Ayhan Boyacı’ya ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler ve yeni görev döneminde yapmayı düşündükleri projeleri anlattılar.

 

Yazı detayını buraya yazınız