MİTSO’DAN ÖGS MAĞAZASINA HAYIRLI İŞLER
![MİTSO’DAN ÖGS MAĞAZASINA HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2017/10/ÖGS-MAĞAZASINA-1.jpg?fit=640%2C479&ssl=1)
MİTSO Yönetimi Pomelon Alışveriş Merkezindeki işyerlerini ziyaret ederek hayırlı işler diledi. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Çorbacı, Pomelon Alışveriş Merkezindeki işyerlerinden ÖGS’nin şube müdürü Haydar Karadağ’a ve şube çalışanlarına hayırlı işler dilediler.