DOLAR
33,0568
EURO
36,0294
ALTIN
2.551,94
BIST
11.136,43


MİTSO’DAN TÜRKİYE İŞ BANKASI ATATÜRK BULVARI ŞUBESİNE KUTLAMA

MİTSO’DAN TÜRKİYE İŞ BANKASI ATATÜRK BULVARI ŞUBESİNE KUTLAMA
14.10.2014 14:57
0
A+
A-

*Milas ilçe merkezinde ilk kez ikinci şubesini açan banka olan Türkiye İş Bankası’nın Atatürk Bulvarı Şubesini ziyaret eden MİTSO yönetimi banka Müdiresi Suna Karaca’yı kutlayarak başarılar diledi.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, Atatürk Bulvarında açılan ikinci Türkiye İş Bankası Şubesini ziyaret ederek kutladı. MİTSO Yönetim Kurula Başkanı Reşit Özer, Milas’ta artan banka ihtiyacı, şehir içindeki ulaşım sıkıntıları nedeniyle bankaların ikinci şubelerini açmalarını istediklerini belirterek bu konuda öncülük yapan T. İş Bankası’nı kutlayarak başarılar diledi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil İbrahim Gülen ve Ömer Eliş, bir süre önce hizmete giren Türkiye İş Bankası’nın Atatürk Bulvarı Şubesini ziyaret ederek Şube Müdiresi Suna Karaca’yı kutladılar ve başarılar dilediler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas’ta ilk kez bir banka şubesinin ikinci şubesini açtığını belirterek “Milas artık büyüdü. İş hacmi de arttı. Ayrıca şehir içindeki ulaşım ve park yeri sorunları insanlara çok zaman kaybettiriyor. Bu nedenle bankaların Milas’ta ikinci şubelerini açma zamanı geldi. Bu konuda Türkiye İş Bankası ikinci şubesini açarak öncülük etti. Sizi kutluyor ve başarılar diliyoruz” diye konuştu. Reşit Özer, Ekim ayı içinde Milas OSB’nin altyapı ihalesinin de yapılmasını umduklarını belirterek “Kısa bir süre sonra OSB de faaliyete geçince Milas’taki iş hacminin daha da artacağını söyleyebiliriz. Bu nedenle bankalarımız şimdiden buna hazırlıklı olmalılar ve ikinci şubelerini açma konusunda çalışma başlatmalılar, diye düşünüyorum” dedi. Reşit Özer daha sonra Türkiye İş Bankası Atatürk Bulvarı Şubesi Müdiresi Suna Karaca’ya Milas zeytinyağı, zeytinyağı sabunu ve zeytin kolonyası armağan etti.

Türkiye İş Bankası Atatürk Bulvarı Şubesi Müdiresi Suna Karaca da MİTSO yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek MİTSO yöneticilerine teşekkür etti. Suna Karaca, Milas’ta ikinci şubesini açan ilk banka olduklarını belirterek “Bu konuda öncülüğü biz yaptık. Menteşe Caddesindeki Türkiye İş Bankası ayrı bir şube, biz ayrı bir şubeyiz. Ayrı şubeler olmamız nedeniyle işlemlerde aynı şubeymişiz gibi hizmet vermemiz mümkün değil. Yine de elimizden gelen kolaylıkları müşterilerimiz için kullanmaya ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yerimize ulaşımın daha kolay olması nedeniyle şubemize ilgi beklediğimizden daha iyi. Müşterilerimizin ilgisinden çok memnunuz. Bu ilginin kısa zamanda daha da artacağına inanıyoruz” dedi.

IMG_3194