DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


MİTSO’nun mart ayı meclis toplantısı yapıldı: ŞUBAT AYI KATİ MİZANI OYBİRLİĞİ İLE…

MİTSO’nun mart ayı meclis toplantısı yapıldı: ŞUBAT AYI KATİ MİZANI OYBİRLİĞİ İLE…
31.03.2022 16:02
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odasının mart ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından açılan oturumda MİTSO Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu tarafından odanın şubat ayı kati mizanı okundu. Kati mizanın borç ve alacak kısımlarının 1 milyon 819 bin 820 TL olduğu, alacak ve borç bakiyesinin ise 431 bin 911 TL olduğu belirtilerek yapılan oylamada Şubat ayı kati mizanı, oturumda hazır bulunan meclis üyelerinin oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin ikinci maddesi gereğince MİTSO’nun 1/3 hisse ile kurucu ortak olduğu Milas Organize Bölgesinin müteşebbis heyetinde görev alan üyelerin görev sürelerinin sona ermesi nedeniyle 4 yıl görev alacak yeni üyelerin seçimi yapıldı. Seçimde MİTSO meclis üyeleri Mustafa Yüksel, Reşit Özer, Soner Çamlıbelen, Hasan Tiryakioğlu ve Hüseyin Aykal oybirliği MİTSO’nun OSB müteşebbis heyetine seçildiler.

Gündemin dilek ve temennilerde söz alan meclis üyesi Reşat Uygun, MİTSO meclis üyelerini kuruluş çalışmaları süren güneş enerjisi üretim kooperatifine üye olmaya davet etti.

Daha sonra söz alan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer on bir aylık dönemdeki MİTSO çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Özer, Bodrum’daki Amerikan Hastanesi ile protokol yaptıklarını ve oda üyeleriyle çalışanlarının bu hastanenin sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabileceklerini bildirdi. Özer ayrıca 26 / 29 Mayıs 2022 tarihinde İzmir’de yapılacak Oliv Tech fuarında Milas’ın zeytin ve zeytinyağının tanıtılacağını bildirdi.

Başka söz almak isteyen olmayınca Meclis Başkanı Mustafa Yüksel oturumu kapattı.

Yazı detayını buraya yazınız