![EMNİYET OTO GALERİYE HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/01/8-Emniyet-Oto-Galeri-Mustafa-Dere.jpg?fit=1280%2C960&ssl=1)
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen; Emniyet Oto Galeri iş yerini ziyaret ederek iş yeri sahibi Mustafa Dere‘ye Oda çalışmalarını anlattılar ve hayırlı işler dileğinde bulundular.
Benzer Konular
CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Danışmanları Mehmet Yaşar Yiğit ve Akansu Özgül ile birlikte MİTSO’yu ziyaret eden Suat Özcan TOBB üyesi Muğla odalarının
11.03.2020 11:25
0
*İnsan topluluğu kadın ve erkek denilen iki cins insandan oluşur. Kabil midir mu kütlenin bir parçasını ilerletelim, ötekini ihmal edelim de kütlenin bütünü ilerleyebilsin? Mümkün müdür ki bir cismin yarısı
08.03.2022 11:28
Milas Ticaret ve Sanayi Odasının 27 Şubat 2013 Çarşamba günü yapılan Meclis toplantısında Ocak ayı bütçesi, oturuma katılan üyelerin oybirliği ile kabul edildi. MİTSO Meclis Başkanı Reşit Özer tarafından açılan
06.08.2013 17:56
Milas Ticaret ve Sanayi Odası, destekçisi olduğu Oliva İstanbul Zeytinyağı Fuarına hazırlanıyor. İstanbul Fuar Merkezinde 3 – 5 Haziran tarihlerinde yapılacak fuar için coğrafi işaretli ve markalı zeytinyağı üreticilerini davet
26.04.2022 16:47
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Ankara’da 360 oda ve borsa yönetim kurulu başkanlarının katılımıyla yapacağı istişare toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret edecek. TOBB’nin daveti üzerine MİTSO Yönetim
11.12.2014 16:45
Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin yaptığı üye ziyaretlerinde üyeler şehir içinde otopark konusunda sıkıntı yaşandığını belirterek bu sorunun çözümü konusundaki dileklerinin belediyeye iletilmesi için destek istediler. MİTSO yönetiminin üyeleri
21.03.2017 15:51