DOLAR
32,3565
EURO
34,4292
ALTIN
2.435,74
BIST
9.814,19










MİTSO’NUN “ÖZEL” ÇALIŞANI ASLI İÇİN ÇOK ÖZEL DOĞUM GÜNÜ…

MİTSO’NUN “ÖZEL” ÇALIŞANI ASLI İÇİN ÇOK ÖZEL DOĞUM GÜNÜ…
23.03.2018 15:02
0
A+
A-

*MİTSO; M. Ö. Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nden haftada bir gün gelen “özel” çalışanı Aslı Özkan için çok özel doğum günü kutlaması yaptı.

*MİTSO’nun daveti üzerine, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki arkadaşları da Aslı’nın doğum günü kutlamasına katıldılar.

Milas Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü M. Ö. Karadeveci Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalmakta olan ve haftanın bir günü Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nda “görev” yapmakta olan “özel” çalışan Aslı Özkan için çok özel doğum günü kutlaması yapıldı. MİTSO tarafından düzenlenen ve Beyza Pastanesi sahipleri Canan ve Mustafa Yayla ile MİTSO Lokali İşletmecisi Durmuş Karaoğlu‘nun da katkıda bulundukları doğum günü kutlamasında Aslı Özkan’a MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer tarafından Oda adına doğum günü armağanı verildi. Beyza Pastanesi’nin armağanı olan doğum günü pastasını kesen Aslı Özkan daha sonra arkadaşları, öğretmenleri ve MİTSO çalışanlarıyla birlikte danslar ederek doğum gününü kutladı.

MİTSO’nun “özel” çalışanı Aslı Özkan’ın doğum günü kutlayan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Aslı’nın her hafta cuma günleri Odaya gelerek bir gün “çalıştığını” ve kendilerine yardımcı olduğunu belirterek Aslı ve arkadaşlarına Mayıs ayında hep birlikte denize ve Aquapark’a götürme sözü verdi.