DOLAR
32,5114
EURO
34,6488
ALTIN
2.437,01
BIST
9.645,02


MİTSO’NUN ÖZEL KONUKLARINDAN TEŞEKKÜR *MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer; “Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne desteğimiz hep sürecek” dedi.

MİTSO’NUN ÖZEL KONUKLARINDAN TEŞEKKÜR  *MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer; “Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne desteğimiz hep sürecek” dedi.
11.05.2017 09:11
0
A+
A-

10 – 16 Mayıs tarihleri arasında kutlanmakta olan Engelliler Haftası nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyın Merkezi Müdürü Sevim Seringen ile öğretmenler ve bir grup özel birey, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. MİTSO’nn özel konukları, MİTSO’nun bugüne dek kendilerine gösterdiği ilgi ve verdiği destek nedeniyle Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e teşekkür ettiler. Özel konuklar, Reşit Özer’e bir buket çiçek ve kendilerinin çektiği ve büyüterek çerçeveledikleri bir Bafa Gölü fotoğrafını armağan ettiler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Özer, MİTSO’nun, Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve burada kalmakta olan özel bireylere desteğinin süreceğini ifade ederek “MİTSO olarak Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ve burada kalmakta olanlara desteğimiz hep sürecektir. Her zaman kendileriyle ilgilenmeye gayret ediyoruz, ilgilenmeye de devam edeceğiz. Bizi ziyaretlerinden çok memnun kaldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi ve konuklarının Engilliler Haftasını kutladı.