DOLAR
32,3494
EURO
34,4569
ALTIN
2.493,85
BIST
9.814,19


MİTSO – TEB Protokol imzaladı. TÜRK EKONOMİ BANKASI MİTSO ÜYELERİNE 10 TL. BONUS VERECEK

MİTSO –  TEB Protokol imzaladı. TÜRK EKONOMİ BANKASI MİTSO ÜYELERİNE 10 TL. BONUS VERECEK
06.08.2013 17:47
0
A+
A-

*İmza tarihinden başlamak üzere üç yıl geçerli olacak protokole gör TEB; oda üyelerine tahsis edilen TEB kredi kartlarına bir defaya mahsus olmak üzere 10 TL. yükleyecek.

MİTSO ile Milas’ın bankacılık işkolundaki yeni yüzü Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) arasında, oda üyelerine bankacılık hizmetlerinde çeşitli avantajlar, ayrıcalıklar ve öncelikler sağlayan bir protokol imzalandı. MİTSO’da düzenlenen törenle Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ile TEB Milas Şube Müdürü Orhan Türkçü tarafından imzalanan protokol gereğince MİTSO üyelerine, üzerinde TEB ve MİTSO’nun logolarının bulunduğu özel hazırlanmış kredi kartları verilecek. Protokole göre TEB, Oda üyelerine tahsis edilen her TEB Bonus / World Business Card’a 10 TL. yüklenecek. Ayrıca bu protokol çerçevesinde oda üyelerine tahiss edilen TEB krdi kartlarına bir defaya mahsus olmak üzere 10 Tl. yüklenecek. MİTSO üyelerine tahsis edilecek TEB kredi kartları için banka tarafından 2 yıllık süreyle kredi kartı aidatı talep edilmeyecek. Eğer süre bitiminde kredi kartlarını yenileyen MİTSO üyesi sayısı 1000’i aşarsa, TEB tarafından ek olarak bir yıl daha kredi kartı aidatı talep edilmeyecek.
TEB’in MİTSO’ya sağlayacağı bu ayrıcalıklara karşı MİTSO da yayınlarında bankayla olan işbirliğini üyelerine duyuracak.
MİTSO üyelerine çeşitli avantajlar sağlayan protokolü, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı’nın makamında törenle imzalandı. Protokolün imza törenine TEB adına Bireysel Bankacılık Bölge Satış Müdürü Mete Toparın, KOBİ Bankacılığı Bölge Satış Müdürü Mehmet Şiren ve TEB Milas Şube Müdürü OrhanTürkçü katıldı. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna’nın yanı sıra Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Cuma Bozkur, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yiğit ve Meclis Üyesi Soner Çamlıbelen hazır bulundular.
İmza töreni öncesinde bir süre MİTSO ve TEB yöneticileri Milas ekonomisi üzerine söyleşi yaptılar. TEB Bireysel Bankacılık Bölge Satış Müdürü Mete Toparın “TEB’in ihtisas alanı KOBİ bankacılığıdır. Bu nenle Milas ekonomisinin ağırlık noktasını oluşturan Milaslı KOBİ’lere çok yararlı bir bankacılık hizmeti sunacağımıza inanıyorum” dedi. Mehmet Şiren bir süredir Milas’ı ve MİTSO’nun çalışmalarını izlediğini belirterek “MİTSO olarak çok iyi hizmetler veriyorsunuz. Geldiğimden beri, gördüğüm kadarıyla ihracat yapılmasını teşvik ediyorsunuz, ihracatı arttırmak için eğitim veriyorsunuz, tarımı geliştirmek ve modernleştirmek için fuarlar düzenliyorsunuz, sanayiyi geliştirmek için OSB kurmak için çalışıyorsunuz. Bunlar çok güzel, çok yaratıcı çalışmalar. Sizi kutluyorum” diye konuştu.
TEB Milas Şube Müdürü Orhan Türkçü, bu yıl üçüncüsü yapılan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı gezdiğini belirterek “Milas’ta gerçekten çok güzel bir fuar oluyor. Fuarı gezdim, dolaştım. İnsanlara dikkat ettim. Bu fuarın İstanbul’daki fuarlardan hiçbir eksiği yok. Belki fazlası var. Fuar süresince otellerde yer kalmıyor. Şehirdeki ve köylerdeki bütün halk fuarı gezmeye geliyor. Önemli miktarda alışveriş yapıyorlar. Ben burada böyle başarılı bir fuar olacağını hiç düşünmezdim” dedi.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna da başlangıçta fuarı yapmak için büyük bir cesaret gerektiğini ve bu cesareti gösterebildiklerini belirterek “Kaymakamlık olarak, Belediye olarak, Ziraat Odası olarak, MİTSO olarak bu cesareti gösterdik ve başarılı olduk” dedi. Enver Tuna, TEB ile yapılan protokol nedeniyle de memnun olduklarını belirterek “Biz oda yönetimi olarak her alanda üyelerimize, ilçemize yararlı olmak istiyoruz. Üyelerimize ve ilçemize bir şeyler kazandırmak istiyoruz. Bugün de TEB ile üyelerimize yararlı olacak bir protokol imzalıyoruz. Odamıza, üyelerimize, TEB’e ve bankanın siz değerli yöneticilerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Daha sonra MİTSO adına Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna, TEB adına Milas Şube Müdürü Orhan Türkçü işbirliği protokolünü imzaladılar.