DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


MİTSO’NUN YENİ YIL BÜTÇESİ OYBİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

MİTSO’NUN YENİ YIL BÜTÇESİ OYBİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ
31.12.2021 11:48
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odasının yeni yıl bütçesi, yılın son meclis oturumunda hazır bulunan meclis üyelerinin oybirliği ile kabul edildi. Buna göre MİTSO’nun 2022 yılı tahmini bütçesi 4 milyon TL oldu.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından  açılan yılın son meclis toplantısında Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu tarafından okunan Kasım ayı kati mizanında alacak, borç bakiyesinin 3 milyon 239 bin 765 bin TL, borç ve alacak bakiyesinin ise 1 milyon 54 bin 182 TL olduğu görüldü ve yapılan oylamada oturumda hazır bulunan üyelerin oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin ikinci ve üçüncü maddeleri gereğince MİTSO’nun 2022 yılı gelir ve gider bütçeleri görüşüldü. MİTSO’nun Hesapları İnceleme Komisyonu tarafından incelenerek meclis başkanlığını sunulan 2022 yılı tahmini gelir ve gider bütçeleri Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu tarafından okundu. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından oylamaya sunulan MİTSO’nun 2022 yılı tahmini gelir ve gider bütçeleri 4 milyon TL olarak oybirliği ile kabul edildi.

MİTSO’nun 2022 yılı tahmini gelir ve gider bütçelerinin meclis üyeleri tarafından oybirliği ile kabul edilmesi üzerine MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer meclis üyelerine teşekkür etti. Özer, konuşmasında meclis üyelerinin yeni yılını kutladı. Reşit Özer yaptığı konuşmada son bir aylık dönemde yapılan çalışmalar hakkında da meclis üyelerine bilgi verdi. TOBB tarafından Ankara’da yapılan müşterek konsey toplantısına katıldığını belirten Özer, konsey üyelerin dileklerini ve önerilerini toplantıya gelen Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a ilettiğini ve toplantının olumlu bir hava içinde geçtiğini ifade etti.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, 2021 yılı boyunca uyum içinde çalışan ve tüm meclis kararlarını oybirliği ile alan meclis üyelerine gösterdikleri uyumlu ve üretken çalışmaları nedeniyle teşekkür etti ve mutlu yıllar diledi.

Yazı detayını buraya yazınız