DOLAR
33,0837
EURO
36,1110
ALTIN
2.564,03
BIST
11.064,85


TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLERİN EGE BÖLGE TOPLANTISI MİTSO’DA YAPILDI.

TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLERİN EGE BÖLGE TOPLANTISI MİTSO’DA YAPILDI.
19.06.2015 08:25
0
A+
A-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin genç işadamlarına yönelik yapılanması olan Genç Girişimciler’in Ege Bölgesi toplantısı MİTSO’nun ev sahipliğinde Milas’ta yapıldı. MİTSO’da bir araya gelen genç işadamları ülke ve bölge ekonomisini en iyi düzeye yükseltecek projeler geliştirmeyi amaçladıklarını söylediler.

 

TOBB’nin Genç Girişimciler Ege Bölgesi toplantısı için bir araya gelen genç işadamlarını Muğla Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Yusuf Erol ve diğer komite üyeleri karşıladılar. Toplantının açılış konuşmasını yapan Yusuf Erol, Egeli genç girişimciler olara projelerimizle, yatırımlarımızla sesimizi duyurmak istiyoruz” dedi.

 

Toplantının başlangıcında kısa bir konuşma yapan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, konuklara Milas’ı tanıttı ve yörenin ekonomik zenginliklerini anlattı. Özer, “Milas halısıyla, balıyla, balığıyla, zeytini, zeytinyağı ile çok çeşitli ve zengin ürünlere sahip bir bölge. Biz işadamlarımızı, genç yatırımcıları bu bölgeye yatırım yapmaya davet ediyoruz

dedi.

Genç Girişimciler Aydın Temsilcisi Beyhan Başoğlu, Denizli Temsilcisi Civan Sözkesen ve Kütahya Temsilcisi Atakan Önder, toplantıya katılanlara teşekkür ederek toplantının verimli geçmesi temennisinde bulundular.

 

Daha sonra TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyeleri Merih Eskin, Sezai Hazır, Ziya Kalkavan, Birleşmiş Milletler İstanbul Temsilcisi Hasan Doğan ve Genç Girişimciler Aydın Temsilcisi Beyhan Başoğlu kendi özel ve ticari yaşamlarını anlattılar ve yatırımlarla ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler. Ortak projeler üretilmesiyle ülke ekonomisine katkıda bulunulabileceğini dile getiren konuşmacılar girişimciliğin desteklenmesi gerektiğini vurguladılar.

IMG_7333 IMG_7329 IMG_7348