DOLAR
33,0372
EURO
35,9878
ALTIN
2.559,61
BIST
11.064,85


TOBB Muğla Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İcra Komitesi Üyeleri MİTSO’da…

TOBB Muğla Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İcra Komitesi Üyeleri MİTSO’da…
10.11.2022 09:21
0
A+
A-

“TEMEL AMACIMIZ, TOBB KADIN GİRİŞİMCİLİK KURULUNUN TEMEL HEDEFLERİNDEN BİRİ OLAN GİRİŞİMCİLİK KÜLTÜRÜNÜ YAYGINLAŞTIRMAK”
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde oluşturulan, TOBB Muğla Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) üyeleri Mehtap Şeniz Çahan, Feray Serat, Duygu Ağırman, Pınar Canan Topuz, Hicran Ayva Yeşertener, Mutlu Çokyüce Özcan, Gamze Demirci, Nurgül Candan, Selma Ünal ve Meral Yamaner, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek, projelerini anlattılar. Muğla Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Mehtap Şeniz Çahan, “Muğla KGK olarak temel amacımız, TOBB Kadın Girişimcilik Kurulunun temel hedeflerinden biri olan girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve bunun için gerekli sinerjiyi yaratmak. Üreten ve ekonomik değer yaratan kadınların, ekonomiye katkı sağlaması için, girişimcilik kültürünün, kadınlara yönelik etkin bir şekilde değerlendirilmesi gerekir” dedi.
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Muğla Kadın Girişimcilerinin her zaman yanında olduğunu ve gerekli destekleri sağlayacaklarını bildirdi. Özer, “Birçok konuda iş birliği yapabiliriz, projelerinizi destekleyebiliriz. MİTSO her zaman yanınızda” dedi.