DOLAR
32,5633
EURO
34,9059
ALTIN
2.427,50
BIST
9.722,09


TOBB, Üyeleri İçin Özel Hastane Satın Aldı

TOBB, Üyeleri İçin Özel Hastane Satın Aldı
06.08.2013 17:34
0
A+
A-

* TOBB, özel üniversitesinin Tıp Fakültesi’yle paralel çalışacak ve oda üyelerine sağlık hizmeti vermek amacıyla Ankara’daki Özel MESA Hastanesi’ni satın aldı.

* TOBB’un Özel MESA Hastanesi’nden tüm birlik üyesi odaların üyeleri yararlanabilecek.

* TOBB’un Özel MESA Hastanesi’nde, SGK kapsamındaki hastalara şimdilik Kardiyoloji ve Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) branşlarında hizmet veriliyor.

TOBB, üyesi olan odaların üyelerinin yararlanabilmesi amacıyla bir özel hastane satın aldı. TOBB Üniversitesi bünyesinde kurulacak olan Tıp Fakültesi’ne paralel çalışması ve TOBB üyesi odaların tüm üyelerine hizmet vermesi amacıyla Ankara’da satın alınan Özel MESA Hastanesi’nde şimdilik T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında bulunan hastalara Kardiyoloji ve Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) branşlarında hizmet verilebiliyor.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna sosyal amaçlı çalışmalara da katkıda bulunan ve örnek çalışmalar ortaya koyan Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığındaki TOBB yönetimini örnek çalışmaları nedeniyle kutladıklarını söyledi. Tuna; “Ülkemizin en başta gelen sorunlarından birisi olan eğitim sorunu konusunda TOBB Üniversitesi’ni kurarak büyük bir adım adan TOBB yönetimi, şimdi de yine ülkemiz için çok büyük bir sorun olan insan sağlığı konusunda dev bir adım attı. Ankara’daki Özel MESA Hastanesi’ni satın alarak üyelerinin hizmetine sunan TOBB yönetimini kutluyor ve destekliyoruz” diye konuştu.