DOLAR
33,0529
EURO
36,1193
ALTIN
2.563,92
BIST
11.064,85


TOBB’nin Milas’a yaptıracağı okul binası için REŞİT ÖZER’E İLK KUTLAMA EMFED VE TÜRKSİAD’TAN GELDİ

TOBB’nin Milas’a yaptıracağı okul binası için REŞİT ÖZER’E İLK KUTLAMA EMFED VE TÜRKSİAD’TAN GELDİ
31.01.2018 16:16
0
A+
A-

*TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Milas’a bir okul yaptıracaklarını MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e müjdelemesinin ardından Özer’e ilk kutlama EMFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve TÜRKSİAD Başkanı Mehmet Sert’ten geldi. 

*Reşit Özer’i ziyaret eden Mehmet Sert ve EMFED Delegesi ve Boğazici Muhtarı İbrahim Köksal, “MİTSO olarak yaptığınız çalışmalar için EMFED olarak teşekkür ediyoruz ve başlattığınız projelerin devam etmesi için sizi destekliyoruz” dedi.

 

            TOBB’nin Milas’a yaptıracağı okul binası için MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e ilk kutlama Emlak Müşavirleri Federasyonu (EMFED) ile Milas TÜRKSİAD – Akademi, Ticaret ve Sanayici İşadamları Derneği‘nden geldi. EMFED Genel Başkan Yardımcısı ve TÜRKSİAD Başkanı Mehmet Sert ile EMFED Genel Kurul Delegesi ve Boğaziçi Muhtarı İbrahim Köksal, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek TOBB tarafından Milas’a bir okul yaptırılması sözünü almayı başardığı için kendisini kutladılar ve teşekkür ettiler.

            TOBB tarafından Katar’a düzenlenen ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin de katıldığı iş gezisi sırasında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu‘ndan Milas’a bir okul yaptırılması sözünü alan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e gerek yüz yüze görüşmelerde, gerek telefon yoluyla ve gerekse sosyal medya üzerinden pek çok kutlamada bulunuldu. Reşit Özer’i ziyaret ederek ilk kutlayan ise Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Milas TÜRKSİAD – Akademi, Ticaret ve Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Mehmet Sert oldu. Mehmet Sert, EMFED Delegesi ve Boğaziçi Muhtarı İbrahim Köksal ile birlikte Reşit Özer’i ziyaret ederek kutladı. Mehmet Sert, TOBB tarafından Milas’a bir okul yaptırılması sözünü aldığı için Reşit Özer’e teşekkür ederek “Sizi kutluyor ve bir Milaslı olarak teşekkür ediyoruz. TOBB’nin Milas’a bir okul yaptıracak olması gerçekten çok önemli ve çok büyük bir olay. MİTSO başkanı olarak sizi yaptığınız çalışmalar nedeniyle ve TOBB’nin okul projesi için tebrik ediyoruz. Ayrıca mesleki eğitimlere MİTSO olarak verdiğiniz destek nedeniyle de teşekkür ediyoruz. Teşekkürümüzün bir ifadesi olarak size bir plaket takdim etmek istiyoruz. Ayrıca başlattığınız projelerinizin Milas’a çok değerli katkıları olacak. Bu projelerinizin gerçekleşmesi için de desteğimiz sizinle olacak” diye konuştu.   

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, de Mehmet Sert ve İbrahim Köksal’a teşekkür ederek “Biz Milas sevdalısıyız. Milas’a bir şeyler kazandırmak için çalışıyoruz. Çalışmalarımız için sizlerin desteği bize her zaman daha da güç veriyor. Şimdi ilk hedefimiz, TOBB’den aldığımız bu sözün gereğini yapmak üzere bir an önce gerekli adımları atmak. Öncelikle Milas’ta çeşitli kurum ve kuruluşların da görüşünü alarak hangi okulu açacağımıza karar vereceğiz ve bu yönde TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na hangi okul için, nasıl bir bina istediğimizi ileteceğiz” dedi.