DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65










SİZİN DE BİR e-ticaret İNTERNET SİTENİZ OLSUN MU?

SİZİN DE BİR e-ticaret İNTERNET SİTENİZ OLSUN MU?
23.11.2020 17:14
0
A+
A-

*TOBB, internet üzerinden izlenebilecek “e-ticaret ekosistemi” paneli düzenliyor.

*Panelde, izleyenlere e-ticaret sitesinin nasıl kurulacağı açıklanacak.

            Covid 19 salgın sürecini internet ortamında aktif bir eğitim programı ile değerlendirmekte olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bu kez yine internet ortamında izlenebilecek bir “e-ticaret ekosistemi” paneli düzenledi.

            25 Kasım 2020 Çarşamba günü, saat 14.00‘teki panele https://tobb-org.zoom.us/webinar/register/WN_6Na0-mi2S3KveZdf5SMRRQ internet adresi üzerinden kayıt yaptırılarak aynı adres üzerinden panel izlenebilecek.

            Programda; “e-ticaret sitesi nasıl kurulur?”, “Ödeme ve lojistik entegrasyonları nasıl sağlanır?” soruları açıklanacak ve stok yönetimi konusunda bilgi verilecek. Panelde ayrıca “Ödeme ara yüzleri nelerdir?”, “mailing ve infografik için kullanılabilecek programlar nelerdir?”, “Reklam modelleri nelerdir?”, “tema seçimi ve görsel optimizasyon” ile “fotoğraf çekiminin incelikleri ve arama motoru pazarlaması” konuları da işlenecek.

            Programla ilgili olası sorular için egitim@tobb.org.tr internet adresi veya 0 312 218 24 00 numaralı telefondan iletişim kurulabilecek.

            MİTSO Yönetim Kurul Başkanı Reşit Özer, çağımızda internet üzerinden yapılan ticaretin yüz yüze ticaretin önüne geçtiğini belirterek “Salgın sürecinde e-ticaret daha da önem kazandı. Bu yüzden ticaretle ilgilenen herkesin e-ticaret konusunda en azından bilgi sahibi olması gerekiyor. Pandemi sürecinde birbirinden değerli eğitimlerle üyelerimizi bilgilendirici eğitimler düzenlemekte olan TOBB bu kez e-ticaret sitesinin nasıl kurulabileceğini ve inceliklerini anlatacak bir panel düzenliyor. Tüm üyelerimizin bu paneli kaçırmamalarını öneriyorum. Ayrıca bu salgın sürecini üyelerimiz için adeta bir eğitim seferberliğine dönüştüren TOBB’a ve değerli başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.