DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65


Üniversite – iş dünyası işbirliğinde düzenleniyor: KURUMLARDA DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE ENTEGRASYON ANLATILACAK…

Üniversite – iş dünyası işbirliğinde düzenleniyor: KURUMLARDA DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE ENTEGRASYON ANLATILACAK…
17.03.2021 12:47
0
A+
A-

Üniversite – iş dünyası işbirliğini güçlendirme seminerleri kapsamında online olarak düzenlenen seminerlerin dördüncüsü “Kurumlarda dijital dönüşüm ve entegrasyon” konusunda yapılacak.

Muğla S.Koçman Üniversitesi, Muğla, Fethiye ve Milas Ticaret ve Sanayi Odaları, Bodrum ve Marmaris Ticaret Odaları, İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum ve Marmaris Şubeleri, Muğla Ticaret Borsası, INOVA Muğla Teknoloji Transfer Ofisi ile MUTSO Akademi işbirliğinde sürdürülen “2021 Yılı Üniversite İş Dünyası İşbirliğini Güçlendirme Seminerleri” kapsamında online olarak düzenlenen seminerlerin dördüncüsü “Kurumlarda dijital dönüşüm ve entegrasyon” konusu işlenecek. 24 Mart Çarşamba günü, saat 10.00‘da başlayacak semineri Muğla S. Koçman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Gizem Kayar‘ın sunacak.

Muğla S.Koçman Üniversitesinden Prof. Dr. Selçuk Aktürk ile Doç. Dr. Serkan Dirlik‘in koordinatörlüğünde, Öğretim Görevlisi Uğur Bekçibaşı‘nın teknik koordinatörlüğünde düzenlenen “Kurumlarda dijital dönüşüm ve entegrasyon” seminerini izlemek için programın başlamasından 10 dakika öncesine kadar http://tiny.cc/dijitaldonusumkayit linki üzerinden kayıt yaptırılabilecek.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, üyelerine çağrıda bulunarak “Kurumlarda dijital dönüşüm ve entegrasyon” konulu semineri izlemelerini önerdi. Çağın tamamen bilgisayar ve dijital teknolojisiyle bütünleşmiş bir hale geldiğini belirten Reşit Özer “Dijital teknoloji artık tüm dünyada yaşamın her alanına girdi. Üyelerimizin de işletmelerini en kısa sürede dijital teknolojiye uygun hale dönüştürmeleri, iş hayatımızın ve gündelik hayatın akışının bir zorunluluğu haline geldi. Muğla S. Koçman Üniversitesi ve Muğla Odalarıyla birlikte başlattığımız üyelerimizin çağın akışını yakalamalarını sağlamak amacıyla başlattığınız bu eğitim seminerleri, üyelerimiz için çok önemli bir fırsattır” dedi.

Yazı detayını buraya yazınız