![“YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2016/12/YENİ-YIL.jpg?fit=640%2C399&ssl=1)
Yeni yılın tüm insanlığa ve yurdumuza barış, huzur mutluluk ve tüm üyelerimize sağlık, başarı ve bol kazanç getirmesini dileriz.
Reşit ÖZER Mustafa YÜKSEL
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Milas Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı Meclis Başkanı
Benzer Konular
ANADOLUBANK MİTSODA *Anadolubank Milas Şube Müdürü Nusret Ergin ile İşletme Bankacılığı Yönetmeni Manolya Altınel, MİTSOyu ziyaret ederek oda yönetimine bankalarının faaliyetleri ve Milastaki hedeflerini anlattılar. *Anadolubank Milas Şube Müdürü Nusret
06.08.2013 17:48
0
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, aynı zamanda TOBB Yönetim Kurulu üyesi de olan Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken‘i ziyaret etti. Ülkene AB
16.03.2022 12:36
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Mat tarafından karşılanan İsmail Baydal başkanı olduğu MEÇEVin faaliyetlerini anlattı. Kendisi aynı zamanda Türkiye Gümrükler Müşavirleri Dernekleri İcra Kurulu Başkanı
06.08.2013 17:36
Milas Ticaret ve Sanayi Odasının Haziran ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Meclis Toplantısında konuşan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, OSB’deki sanayi parsellerinin hak sahiplerine iki ay içinde teslim edileceğini ifade
03.07.2020 15:45
Bir süre önce Milas İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Turgay Ava, MİTSO yönetiminin kendisine yapmış olduğu kutlama ziyaretinin ardından oda yönetimine iadeyi ziyarette bulundu. Milas İlçe Emniyet Müdürü Ava, ziyareti sırasında
18.04.2017 17:09
*Milas’ın yeni Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu, MOBESE ve plaka tarama sistemlerinin olayların oluşumunda önleyici ve caydırıcı, olayın oluşumundan sonra ise delil niteliği taşıması dolayısıyla çok önemli olduğunu söyledi. On bir
12.10.2015 08:16