![YURTİÇİ KARGO’YA HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/01/3-Yurtiçi-Kargo.jpg?fit=1280%2C960&ssl=1)
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen; Yurtiçi Kargo Milas Şubesini ziyaret ettiler. MİTSO Yöneticileri işyeri yöneticisi Mutlu Eryılmaz‘a Odanın çalışmalarını anlattılar ve hayırlı işler dileğinde bulundular.
Benzer Konular
HALK EĞİTİMİ MERKEZİ USTALIK EĞİTİMİ DÜZENLİYOR *50’den az çalışanı olan az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde iş güvenliği ve işyeri hekimi bulundurma zorunluluğu kapsamında İSG hizmet alımının sorumluluğu 1 yıl
20.09.2016 14:04
0
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, eski Muğla Milletvekili Fevzi Topuz’u ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayati Çorbacı ve Soner Çamlıbelen, Topuz’a MİTSO’nun çalışmalarını anlattılar. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı
27.02.2018 16:01
Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, “Zeytinin zeytinyağına kayıpsız ve kaliteli yolculuğu” Projesi kapsamında ilkini geçen yıl düzenlediği “Zeytinyağı Kalite Yarışması“nın ikincisini düzenliyor. Zeytinyağı Kalite Yarışmasına katılmak için son
22.12.2020 12:47
Destek tanıtım toplantısında konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, ‘Yapay zeka, nesnelerin interneti, büyük veri, robotik gibi yenilikçi teknolojilerin; yeni dönemde günlük yaşam pratiklerine, davranışlara, karar alma mekanizmalarına yön
18.07.2024 16:32
Milas Ticaret ve Sanayi Odasının kasım ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından açılan oturumda ekim ayının kati mizanı görüşüldü. Genel Sekreter Kazım Sarıoğlu tarafından okunan ekim
29.11.2021 16:52
*Milas OSB’nin altyapı ihale aşamasına gelmesindeki katkıları nedeniyle AKP Muğla Milletvekili Ali Boğa için MİTSO’da bir teşekkür yemeği düzenlendi. *Milas Kaymakamı Fuat Gürel ve Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın da katıldığı
18.09.2014 16:28