Tüm insanlığın sağlık, huzur ve barış içinde mutlulukla yaşaması dileğiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, nice mutlu bayramlar dileriz. Milas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yüksel Reşit Özer”
Yıllarca üst düzey kamu görevlerinde bulunup emekli olduktan sonra bir araya gelerek Milas’ta zeytinyağı işine girişen emekli bürokratlar Baharlı mevkiinde kurdukları modern zeytinyağı sıkım tesisinde elde ettikleri zeytinyağına “İksir” markasını
5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu gereğince oda üyelerinin her yılın haziran ve ekim aylarında iki eşit taksit halinde ödemesi gereken yıllık aidat ve
Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Beçin Gençlik ve Spor Kulübü’ne destek verdi. Beçin Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Aylin Yıldırım Dikmen MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer
*Muğla Ticaret ve Sanayi Odası ile Türk – Çin İpek Yolu Ekonomik ve Kültürel İşbirliği Derneği’nin işbirliğinde Muğla’ya gelen Çinli işadamları dört gün boyunca Muğla ve ilçelerinde yatırım olanaklarını araştırdılar.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu 15 Haziran 2015 tarihinden başlayarak uygulamaya koyulan karekodlu çeklerin ticaret hayatını doğrudan olumlu yönde etkileyecek yeni ve çok önemli bir finansal ürün olduğunu belirterek üyelerin çalıştıkları
MHP Muğla Milletvekili Adayı Dr. Ferat Yüksel ve MHP İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çayırlı ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve MHP’li Milas Belediye Meclisi Üyeleriyle birlikte, Milas Ticaret ve Sanayi