9. Grup Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı.
![9. Grup Meslek Komitesi Toplantısı Yapıldı.](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/9-grup-meslek-komitesi-toplantisi-yapildi.jpg?fit=580%2C387&ssl=1)
Meslek Komitesi Başkanı Emel BAYDAR, Başkan Yardımcısı Şenol SANDAL ve üyelerden Reşit ÖZER, Mehmet YİĞİT, Hakkı BİRGİ’nin katılımları ile geçekleşmiştir. Toplantıda Meslek dallarında yaşanan sorunlar ve bunların çözümü için toplantı yapılmasına; Emlak sektörü için Şenol SANDAL’ın, Sigorta Sektörü İçin Emel BAYDAR’ın, Kuyumculuk sektörü için Mehmet YİĞİT’in organizasyon için görevlendirlmesine karar verilmiştir.
Benzer Konular
Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Yöneticileri, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek 16 Nisan’da yapılacak Anayasa değişikliği halkoylaması konusunda partilerinin görüşlerini anlatan broşürler bıraktılar. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit
27.02.2017 16:26
0
Milas’taki meslek odaları bir araya gelerek son günlerde giderek tırmanış gösteren terör olaylarını kınayan ortak bir açıklama yaptılar. Ortak açıklamada “Terörü ve bölücü terör örgütünü lanetliyoruz, halkımızı kışkırtmalara karşı sağduyulu
09.09.2015 15:09
Avrupa Birliği işleri için Kapasite Oluşturulması Projesi kapsamında AB Hibe Programları Bilgilendirme Seminerleri ve Başarılı Proje Uygulamaları Tanıtımları’nın ilk toplantısı Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in katılımıyla İl Genel Meclisi toplantı
27.01.2014 15:31
Oda üyelerinin Torba yasanın sağladığı olanaklardan yararlanabilmeleri için yasanın yayınlandığı tarihten başlayarak altı ay içinde ana borçlarını ödemeleri gerekiyor. Kamuoyunda Torba Yasası diye bilinen ve 13 Şubat 2011 tarihinde kabul
06.08.2013 17:36
Üniversite – iş dünyası işbirliğinde “Veri analitiği ve karlılık için önemi” konulu online seminer 3 Aralık 2021 Cuma günü saat 16.30’da online olarak yayınlanacak. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, İnova Muğla
30.11.2021 16:48
Euro Bankın Bodrum Şube Müdiresi Meltem Etiz, bankanın Ticari Portföy Yöneticisi Ural ARAS, KOBİ Portföy Yöneticisi Ahmet ERDEM ve Bireysel Portföy Yöneticisi Ebru Ortan BİLMİŞ, ilçemizin ekonomik durumu hakkında bilgi
06.08.2013 17:29