DOLAR
32,8893
EURO
35,8645
ALTIN
2.531,61
BIST
11.172,75


MİTSO üyeleriyle birlikte… KÖMÜRCÜOĞLU GROUP İŞYERİNDE…

MİTSO üyeleriyle birlikte… KÖMÜRCÜOĞLU GROUP İŞYERİNDE…
26.01.2022 12:50
0
A+
A-

Üyelerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan, sorunlarını dinleyip önerilerini değerlendirmek üzere not eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi bu kez 23 Nisan ve 19 Mayıs Bulvarlarındaki üyelerinin işyerlerini ziyaret etti.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu, Yönetim Kurulu Saymanı Soner Çamlıbelen, Meclis Üyesi Yasin Erol, 19 Mayıs Bulvarındaki üye işyerlerinden  Kömürcüoğlu Group Feldispat, Kuvars, Olivin, Boksit  işyerini ziyaret ettiler. Kömürcüoğlu Group Yönetim Kurulu Üyesi Bircan Kömürcüoğlu ve işyeri çalışanlarının yeni yılını kutlayan MİTSO yöneticileri odanın çalışmalarını ve yeni yıldaki hedeflerini anlatarak hayırlı işler dilediler.

Kömürcüoğlu Group Yönetim Kurulu Üyesi Bircan Kömürcüoğlu feldspat, kuvars ve boksit üretimi yaptıklarını belirterek “Talep durumu çok iyi. Talepleri karşılamaya çalışıyoruz” dedi. Milas ekonomisinin en önemli üç ürününün zeytin, balık ve maden olduğunu belirten Bircan Kömürcüoğlu MİTSO yöneticilerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Yazı detayını buraya yazınız