Milas Ticaret ve Sanayi Odası olarak 03-06 Ekim 2013 tarihleri arasında İstanbul Ege Bir Festivali kapsamında açacağımız stantta Milas yöremizin yerel ürünlerini tanıtmayı amaçlıyoruz. Ürünlerinin tanıtımını yapmak isteyen üyelerimizin ürün numuneleri ve kataloglarını 27 Eylül 2013 tarihine kadar Milas Ticaret ve Sanayi Odasına getirmelerini önemle rica ederiz.
Benzer Konular
Yaklaşan genel seçimlere yönelik çalışmalarını sürdüren Demokrat Parti Milas İlçe Yönetimi, partilerini tanıtmak amacıyla Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu
12.05.2015 10:56
0
Bir süre önce MİTSOnun öncülüğünde düzenlenen ve Muğla İl Tarım Müdürlüğü Gıda ve Yem Şube Müdürü Besim Doğan, Milas İlçe Tarım Müdürü Ali Akay ve İl ve İlçe Müdürlüklerinin ilgili
06.08.2013 17:46
Yunanistan’a ve Yunanistan vizesiyle bazı AB ülkelerine gitmek isteyenler pasaport vizeleriniyeni yılda Milas Ticaret ve Sanayi Odasından alabilecekler.MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yunanistan’ın İzmir Başkonsolosluğu ileyapılan görüşmelerin sonucunda, yeni
31.12.2019 15:06
Muğla Valiliğinin öncülüğünde ilimizde turizmin geliştirilmesi ve kıyılardan iç bölgelere yayılması amacıyla oluşturulan turizm destinasyon bölgelerinden Bodrum – Milas – Yatağan – Kavaklıdere Turizm Destinasyonunun toplantısı Bodrum’da yapıldı. İMEAK Deniz
18.02.2022 15:33
EUROPEAN UNION Dergisinin Ocak 2022 sayısında Milas 7. Zeytin Hasat Şenliği ilk haber olarak yayınlanırken habere 4 sayfa yer verildi. Dergide, Milas zeytinyağına AB coğrafi işareti alınması konusunda MİTSO Yönetim
26.01.2022 17:08
6 / 9 Temmuz tarihleri arasında “sanata evet” çağrısıyla Bodrum’da Karia Sanat Fuarı düzenleniyor. Konacık’ta, Herodot Kültür Merkezinde düzenlenecek fuarda yerli ve yabancı pek çok sanatçı çeşitli sanat eserlerini sergileyecek. Fuar,
26.01.2023 11:41