![“YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN.](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2016/12/YENİ-YIL.jpg?fit=640%2C399&ssl=1)
Yeni yılın tüm insanlığa ve yurdumuza barış, huzur mutluluk ve tüm üyelerimize sağlık, başarı ve bol kazanç getirmesini dileriz.
Reşit ÖZER Mustafa YÜKSEL
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Milas Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı Meclis Başkanı
Benzer Konular
Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Odanın 9 No’lu Meslek Komitesi Başkanı Hakkı Ayakdaş ile birlikte sigortacılık işkolundaki işlerlerini ziyaret ettiler. İlk olarak Milas’taki en deneyimli
19.02.2018 14:59
0
*MİTSO’nun Temmuz ayı meclis toplantısında Milas’a MOBESE sistemi kurulması için Kaymakamlık tarafından yürütülen çalışmalara 25 bin TL katkıda bulunulması oybirliği ile kabul edildi. Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın Temmuz
01.08.2014 14:49
* MİTSO, kuruluşların AB fonlarından ve GEKA desteğinden yararlanabilmenin yollarını üyelerine ve ilgililere tanıtabilmek amacıyla bir sunum gerçekleştirildi. * MİTSOnun davetiyle Milasa gelen AB fonlarından ve GEKA desteğinden yararlanmak için
06.08.2013 17:35
Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, işletmelerin bir yıllık faaliyetlerini gösteren Yıllık İşletme Cetvellerinin her yıl nisan ayı sonuna kadar Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüklerine vermeleri gerektiğini hatırlattı. Bu yıl 30
15.03.2022 12:35
Yeni hasat döneminde üyesi olan zeytinyağı fabrikalarını ziyaret eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, kaliteli zeytinyağı üretimi için fabrikaya gelen zeytinlerin hava alabilen, delikli plastik kasalar içinde tutulmasını tavsiye
03.12.2021 14:49
*MİTSOnun ev sahipliğinde yapılan alıştayda konuşan modern zeytinciliğin öncü ve örnek ismi Ali Osman Menteşe Milas zeytinyağlarının mutlaka coğrafi işaret alınarak tescillenmesi gerektiğini bildirdi. Denizli Ticaret Odasının Avrupa Birliğinin Avrupa
06.08.2013 17:47