![](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2017/12/indir.jpg?fit=640%2C399&ssl=1)
Yeni yılın tüm dünyaya barış ve huzur, bolluk ve bereket getirmesi dileğiyle nice mutlu yıllar temenni ederiz.
Benzer Konular
Değerli üyelerimiz; Bilindiği gibi; işçi veya çırak çalıştırmakta olan işyerleriyle kapıcı çalıştırmakta olan apartmanlarda, iş hanlarında işyeri güvenliği ile ilgili risk değerlendirmesi yaptırılması yasal zorunluluk haline getirilmiştir. Risk
04.02.2014 15:05
0
Kemikler Mahallesi Kalkındırma, Güzelleştirme, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek derneklerinin amaçlarını ve çalışmalarını anlattı. Dernek Başkanı Kazım Bayındır, Sayman Üye Hüseyin Bilge,
08.09.2021 21:47
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin hizmet kalitesini AB standartlarına eriştirmiş üye odalara sertifika verilmesi törenine MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer katıldı. Ankara’da TOBB’nin İkiz Kuleler Konferans Salonunda yapılan sertifika
03.02.2015 15:41
*MİTSO Yönetimi, bir süre önce Milas Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanlığına seçilen Özay Sabancı’yı ziyaret ederek kutladı. *Ziyaret sırasında Milas için mobese sisteminin önemini vurgulayan ve Muğla’nın ilçeleri arasında
12.03.2014 16:14
*Orman yangınında etkilenen mahalleleri ziyaret eden MİTSO yöneticileri gelen yardım malzemelerini mahalle muhtarlarına teslim ediyor. *Ziyaret edilen mahallelerde zeytinliklerin, otlakların, adaçayı ve kekik toplanan alanların tamamen yanarak yok olduğunu belirten
13.08.2021 16:06
Toplantı Meslek Komitesi Başkanı; Mehmet GÜNCÜ tarafından açıldı. ToplantıdaVergi Mükellefi olan firmalara vergi yükünün ağır olması ve bunun yanı sıra kayıt dışı ekonominin kayıt altına alınması konuları görüşüldü. Toplatıya katılanlar;
06.08.2013 17:27