DOLAR
32,8977
EURO
35,8422
ALTIN
2.530,70
BIST
11.172,75


AKBANK’TAN MİTSO ÜYELERİNE ÖNCELİK SÖZÜ

AKBANK’TAN MİTSO ÜYELERİNE ÖNCELİK SÖZÜ
16.02.2018 16:10
0
A+
A-

*MİTSO, Akbank’ı Milas fuarlarına davet etti.

*Akbank Milas Şubesi Müdürü Erten Gökçen, MİTSO üyelerine öncelikli hizmet vermeye devam edeceklerini bildirdi.

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Akbank Milas Şubesi Müdürü Erten Gökçen’i ziyaret ederek Mart ayı içinde yapılacak 9. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile 2. Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’na davet etti.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit, Akbank Milas Şubesi Müdürü Erten Gökçen’i ziyaret ettiler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas’ta 8 / 11 Mart tarihleri arasında  9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 28 Mart / 1 Nisan tarihleri arasında da 2. Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı düzenleneceğini belirterek “Akbank’ı da fuarlarımızda görmek istiyoruz” dedi. Reşit Özer, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarlarına ortalama 100 bin kişinin ziyaret ettiğini, geçen yıl ilk kez düzenlenen Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı’na ise olumsuz hava koşullarına rağmen 21 bin 300 ziyaretçinin geldiğini ifade ederek “Biz tüm bankalarımızı fuarlarımızda görmek istiyoruz. Akbank da fuarlarımızda olmalı” diye konuştu.

Akbank Milas Şubesi Müdürü Erten Gökçen, MİTSO yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Fuarlar, bir şehrin ekonomisine canlılık katarlar. Bu nedenle biz de fuarlarda olmak isteriz. Bu konuyu bankamız yetkililerine ileteceğim” dedi. Akbank’ın MİTSO üyelerine her zaman öncelikli hizmet vermeye devam ettiğini anlatan Akbank Şube Müdürü Erten Gökçen “Bundan sonra da MİTSO üyelerine öncelikli ve avantajlı hizmet vermeye, olabilecek en uygun koşullarda kredi vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.