DOLAR
32,4199
EURO
34,4363
ALTIN
2.489,53
BIST
9.679,80


ALP CAM BALKON: “BALKONLARI KEYİFLİ HALE GETİRDİK”

ALP CAM BALKON: “BALKONLARI KEYİFLİ HALE GETİRDİK”
19.02.2018 15:24
0
A+
A-

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Yüksel ile Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Alp Cam Balkon İnşaat Taahhüt Turizm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi işyerini ziyaret, Milas’ta inşaat yan sektörü hakkında görüş alışverişinde bulunarak hayırlı işler dileğinde bulundular.

Ziyaret sırasında Milas’taki inşaat sektörünün durumu hakkında görüşlerini açıklayan MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, diğer yörelere göre Milas ve çevresinde inşaat sektörünün hareketliliğini koruduğunu ifade ederek “İnşaat sektörü, Milas’ın önemli yatırım alanlarından birisi. İnsanlar genellikle eve yatırım yapmayı tercih ediyorlar” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de  ziyaret sırasında Oda çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Milas’ta 28 Mart / 1 Nisan tarihleri arasında 2. Yapı, Dekorasyon ve Peyzaj Fuarı açılacağını anlatan Reşit Özer, Alp Cam Balkon işyerinin de fuarda yer almasını önerdi.

Alp Cam Balkon Yöneticisi Cevdet Dilsiz de MİTSO Yöneticilerinin ziyaretlerinden ötürü çok büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek işyerinde sürdürdükleri faaliyetleri anlattı. Milas’ta cam balkon işini ilk kez kendilerinin başlattığını anlatan Cevdet Dilsiz, “İşimizi hep dikkatle ve özenle yaptık. Her zaman daha kaliteli iş yapmaktan vazgeçmedik. Milas’ta ilk kez cam balkon işini başlattık. İyi işler yaptık. Bizden sonra bu işe yönelen çok oldu. Bizim yaptığımız işler, binaların gösterişini arttıran, değerine değer katan işler. Aynı zamanda ev içinde yaşayanlara da yaşam kalitesi sunuyor. Bu nedenle işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz” diye konuştu. Alp Cam Balkon yöneticisi Cevdet Dilsiz, MİTSO’nun çalışmalarından da çok memnun olduklarını anlatarak “MİTSO güzel işler yapıyor. Sizlere teşekkür ediyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.