DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58


ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ MİTSO’DA “MİLAS’I BİRLİKTE TANITALIM”

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ MİTSO’DA “MİLAS’I BİRLİKTE TANITALIM”
26.02.2020 15:37
0
A+
A-

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin yeni yönetim kurulu Milas Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek hedeflerini anlattı. Amaçlarının daha çok öğrenciye burs vermek olduğunu belirten dernek yöneticileri, Milas’ın tanıtımı için de yapılan çalışmalara destek vereceklerini ifade ettiler.

            ADD Milas Şube Yöneticileri Milas MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret ederek yeni dönemdeki hedeflerini anlattılar. ADD Milas Şubesi Başkanı Mehmet Ateş, Başkan Yardımcısı Nuray Gözel, Yönetim Kurulu Üyeleri Aysun Demir, Sabahattin Akan, Çağdaş Savaş ve Mustafa Ustaoğlu, yeni dönemde, ihtiyaç sahibi daha çok öğrenciye burs vermek için çalışacaklarını ifade ettiler. Milas’ın ve Milas ürünlerinin tanıtımı için MİTSO’nun çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ifade eden ADD yöneticileri “Bizler de Milas’ın her alanda tanıtımı için yapılan çalışmalara destek vermek isteriz. Bu konuda üstümüze düşecek bir görev varsa da severek yerine getiririz” dediler.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de ADD’nin Milas Şubesinin yeni yönetim kurulu üyelerini kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi. MİTSO’nun faaliyetleri de anlatan Reşit Özer, “Biz Milas’ı ve Milas’ın ürünlerini her platformda tanıtmak için her fırsatı değerlendirmeye çalışıyoruz. Katıldığımız fuarlarda Milas ürünlerini sergiliyoruz, Milas’ı anlatıyoruz. Milas’ı tanıtmak her Milaslının görevidir. Milas’taki her kuruluşun görevidir. Kurumlar arası işbirliğiyle tanıtıma önem verirsek bundan Milas kazançlı çıkar” diye konuştu.

            Ziyaret sırasında ADD Milas Şubesi Başkanı Mehmet Ateş, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e bir çiçek armağan ederek “Milas’ın, Milas ürünlerinin tanıtımı için sürdürdüğünüz çabayı takdirle karşılıyor ve birer Milaslı olarak size teşekkür ediyoruz” dedi.