![BAYRAMOĞLU GALERİYE HAYIRLI İŞLER](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2020/01/7-Bayramoğlu-Otomotiv.jpg?fit=1280%2C960&ssl=1)
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Tiryakioğlu ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Soner Çamlıbelen; Bayramoğlu Otomotiv Galeri iş yerini ziyaret ederek oda çalışmalarını anlattılar. MİTSO Yöneticileri, iş yeri sahibi Mehmet Gel‘e Oda çalışmalarını anlattılar ve hayırlı işler dileğinde bulundular.
Benzer Konular
Muğla’ya bir fen lisesi yapılması için protokol imzalanması, Muğla Borsası’nın yeni binasının temel atma töreni, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin yeni akademik yılının açılış töreni ve üniversite tarafından kendisine “fahri
13.10.2015 14:49
0
Geçen yıl Milas yöresinde yaygın olan memecik türü zeytinlerden elde edilmekte olan Milas zeytinyağına coğrafi işaret patenti almayı başaran Milas Ticaret ve Sanayi Odası, şimdi de Milas’ın geleneksel lezzetlerinden olan
20.10.2017 17:18
Yeniden TOBB Başkanı seçilen Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ve Değerli TOBB Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Konsey üyelerini KUTLUYORUZ Türk iş dünyasının en üst düzey mesleki örgütlenmesi olan
06.08.2013 19:11
*Fen ve mühendislik okuyan yükseköğrenim öğrencileri son yıllarında yarı öğrenim yılı işletmelerde çalıştırılabilecekler ve kendilerine asgari ücretin yüzde 35’i kadar ücret ödenecek. *Sanayi işletmeleri üretimi başlamadan önce sanayi siciline kayıt
15.08.2017 10:48
Milas’taki zeytin ve zeytinyağı işyerlerini ve fabrikalarını ziyaret eden MİTSO Yönetim yeni hasat döneminde bolluk ve bereket dileğinde bulundu. MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim
26.11.2021 17:36
Üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen, çözüm önerilerini çözüm üretmek üzere ilgili makamlara sunmak amacıyla not eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Güllük bölgesindeki işyerlerini ziyaret etti. Çetin
04.03.2022 16:06