![CHP İLÇE TEŞKİLATI ZİYARETİ](https://i0.wp.com/mitso.org.tr/wp-content/uploads/2013/08/chp-ilce-teskilati-ziyareti.jpg?fit=595%2C446&ssl=1)
Milas CHP İlçe Başkanı Suat Özcan ve CHP üyeleri Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Enver Tuna ile yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Benzer Konular
Her yıl Mayıs ayının son haftasında kutlanmakta olan “Sigorta Haftası”nın kutlamaları, Türkiye Sigorta Birliği tarafından Covid-19 salgını nedeniyle 7 / 11 Eylül tarihlerine ertelenmişti. Ancak, salgının etkisini sürdürmesi üzerine bu
09.09.2020 17:17
0
Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, “Zeytinin zeytinyağına kayıpsız ve kaliteli yolculuğu” Projesi kapsamında ilkini geçen yıl düzenlediği “Zeytinyağı Kalite Yarışması“nın ikincisini düzenliyor. Zeytinyağı Kalite Yarışmasına katılmak için son
22.12.2020 12:47
Muğla ilinin coğrafi, tarihi, kültürel ve turizm potansiyelinin dünya genelinde tanıtılması amacıyla Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından “Instagram Yarışması” düzenlendi. Yarışma, 19 Nisan – 15 Eylül 2017 tarihleri
04.05.2017 17:35
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı oda ve borsalarda seçim süreci başladı. TOBB tarafından yapılan açıklamada birliğe bağlı oda ve borsaların organ seçimlerinin Ekim /Kasım aylarında yapılacağı duyuruldu. TOBB’un seçim
14.09.2022 16:33
MİTSO’nun, Milas zeytinyağına AB’den de coğrafi işaret almak üzere başlatığı süreç devam ederken T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı‘nın Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü, Pazarlama Daire Başkanlığı ve
06.08.2018 15:44
Şekerbank Milas Şubesi, Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine kutlama ziyaretinde bulundu. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e bankası adına hayırlı olsun dileğini ileten Şekerbank Milas Şubesi Müdiresi Pınar Top
17.04.2018 09:10