DOLAR
33,0019
EURO
35,9594
ALTIN
2.569,34
BIST
11.064,85


CHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ VE ADAYI PROF. DEMİR MİTSO’DA

CHP MUĞLA MİLLETVEKİLİ VE ADAYI PROF. DEMİR MİTSO’DA
12.10.2015 08:25
0
A+
A-

*1 Kasım genel seçimlerine yönelik ilçemizde ziyaretlerde bulunan CHP Muğla Milletvekili ve Milletvekili Adayı Prof. Dr. Nurettin Demir, MİTSO yöneticilerinden geçlere, spora ve Y. Milasspor’a destek talep etti.

Yaklaşmakta olan 1 Kasım Genel Seçimleri öncesinde CHP Muğla Milletvekili ve Milletvekili Adayı Prof. Nurettin Demir ile bazı partililer Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Prof. Demir, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’den gençlere, spora ve Y. Milasspor’a destek olmasını, seçimlerde de partilerine destek verilmesini istedi.

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Milas Belediye Meclisi’nin CHP’li üyeleri Ahmet Kılbey ve Murat Yazar, MİTSO yönetimini ziyaret ederek hem Milas gençliğine, sporuna ve Y. Milasspor’a, hem de seçimlerde partilerine destek talep ettiler. Prof. Dr. Nurettin Demir, Türkiye’nin zor bir süreçten geçmekte olduğunu belirterek bu zor dönemde en çok gençlerin etkilendiğini söyledi. Milaslı gençlerin de işsizlik sorunlarıyla karşı karşıya olduklarını belirten Prof. Dr. Nurettin Demir, MİTSO yöneticilerinden gençlere, spora ve Y. Milasspor’a yardım talebinde bulundu. Milas’a yeni spor tesisleri kazandırılmasını ve Y. Milasspor’un maddi sorunlarına yardımcı olunmasını isteyen Prof. Dr. Nurettin Demir, Milas zeytinciliğinin de geliştirilmesi gerektiğini sözlerine ekledi. AKP iktidarının çiftçinin sorunlarıyla ilgilenmediğini, zeytinciliğe yeterli desteği vermediğini belirten Prof. Nurettin Demir, MİTSO’nun çalışmalarını da takdirle izlediğini anlatan ve  özellikle Bafa Gölü ile ilgili çalışmalarından övgüyle söz etti.

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Koray Türkoğlu, CHP’lilerin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade ederek seçimde başarılar dilediler. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, CHP Milletvekili Demir ve partililere OSB’deki gelişmeleri anlattı. Reşit Özer “OSB’de altyapı yapımı ihalesinin Kasım ayında yapılmasını bekliyoruz. OSB faaliyete geçerse pek çok gencimiz burada iş bulabilecek. Milas’a önemli katkıları olacak. Bafa Gölü ile ilgili de güzel projelerimiz var. Adım adım bu projeleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz” diye konuştu.