DOLAR
33,0019
EURO
35,9594
ALTIN
2.569,34
BIST
11.064,85


Türkiye Ekonomi Bankası MİTSO’da…

Türkiye Ekonomi Bankası MİTSO’da…
02.05.2018 17:54
0
A+
A-

TEB, MİTSO ÜYELERİ İÇİN ÖZEL KREDİ KARTI HAZIRLAYACAK

Oda seçimlerinin ardından Milas Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine kutlama ziyaretleri sürüyor. Türkiye Ekonomi Bankası Milas Şubesi Müdiresi Özgecan Karpuzcu da MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’i ziyaret etti. Ziyaret sırasında MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, TEB yöneticilerinden MİTSO üyeleri için özel kredi kartı talep etti.

Türkiye Ekonomi Bankası’nın Milas Şubesi Müdiresi Özgecan Karpuzcu ve bankanın Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Okan Yalçın; Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer‘i ziyaret ederek Oda seçimlerinden başarıyla çıkması nedeniyle kutladılar ve yeni dönemde başarılar dilediler. MİTSO’nun bugüne dek sürdürdüğü çalışmalarla örnek bir Oda olduğunu belirten TEB Müdiresi Özgecan Karpuzcu “Yeni dönemde de sizle ve arkadaşlarınıza başarılar diliyoruz. Bankamız her zaman Odanız üyelerine en iyi bankacılık hizmetlerini sunmak için hazırdır” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de TEB Milas Şubesi Müdiresi Özgecan Karpuzcu ve bankanın Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Okan Yalçın‘a ziyaretleri ve kutlama dilekleri nedeniyle teşekkür ederek “Biz MİTSO olarak sizden, bir köşesinde bankanızın, bir köşesinde  MİTSO’nun logosu olan Odamız üyelerine özel bir kredi kartı istiyoruz. Böyle bir çalışmanız olursa memnun oluruz” dedi ve TEB yöneticilerini İzmir’de 9 Mayıs’ta düzenlenecek Olivtech fuarında açılacak MİTSO standında düzenlenecek açılış kokteyline davet etti. Reşit Özer, TEB Milas şubesinde MİTSO üyelerine gösterilen ilgi nedeniyle banka müdiresi Özgecan Karpuzcu‘ya teşekkür etti.

TEB Milas Şube Müdiresi Özgecan Karpuzcu da MİTSO’nun üyelerine özel kredi kartı talebini banka yetkililerine ileteceğini belirterek “Şirketler adına olmasa da bireysel başvuruları halinde Oda üyelerine özel kredi kartı verebiliriz. Bunun çalışmasını başlatacağız” diye konuştu.